Nasi uczniowie budują najlepsze roboty w Europie

Nasi uczniowie budują najlepsze roboty w Europie

Nasi uczniowie, Mateusz Joniec i Jakub Polański z klasy 2C razem z drużyną z Grodziska Górnego zgarnęli całą paczkę nagród w Europejskich Eliminacjach Międzynarodowego Konkursu Budowy i Programowania Robotów Botball 2017 w Bułgarii.

Potwierdzili, że są w europejskiej czołówce uczniów szkół średnich, którzy zajmują się budową i programowaniem autonomicznych robotów mobilnych.

Podczas zawodów w Sofii (Bułgaria) drużyna, której byli członkami zajęła I miejsce w kategorii Double Eliminations, II miejsce w kategorii Seeding Rounds i III miejsce w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo drużyna GG, której są członkami została uhonorowana nagrodą sędziów, za najbardziej zaawansowaną konstrukcję robota.

Mamy nadzieję że już niedługo napiszemy o następnym sukcesie tej drużyny.
GRATULACJE dla chłopaków i całej drużyny.