Olimpijczycy

Home / Olimpijczycy

Ćwiek Rafał

2016/2017, klasa 3D LO
Laureat X Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotów chemia oraz matematyka
Laureat XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej
Finalista LXVI Olimpiady Fizycznej
Finalista LXIII Olimpiady Chemicznej

2015/2016, klasa 2D LO
Laureat LXV Olimpiady Fizycznej
Laureat XLII Olimpiady Wiedzy Technicznej
opiekun: mgr Agnieszka Burda
Finalista LXII Olimpiady Chemicznej
opiekun: mgr inż Dymitr Malec

2014/2015, klasa 1D LO
Laureat LXIV Olimpiady Fizycznej
opiekun: mgr Agnieszka Burda

Joniec Łukasz

2012/2013, klasa 3E LO
Finalista LXIV Olimpiady Matematycznej
opiekun: mgr Elżbieta Naróg

Chmura Łukasz

2012/2013, klasa 3E LO
Finalista XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
opiekun : mgr Brygida Polańska

Stępniowski Seweryn

2012/2013, klasa 3I LO
Finalista XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
opiekun: mgr Barbara Długoń

Bauer Adrianna

2012/2013, klasa 3A LO
Laureatka XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej
opiekun: s. Magdalena Wolańczyk

Dolecka Jagoda

2012/2013, klasa 3A LO
Finalistka XLII Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr Ryszard Zemła

Helit Krzysztof

2010/2011, klasa 3J LO
Finalista LII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
opiekun: mgr Wanda Skrzypczak

Murdzia Katarzyna

2009/2010, klasa 2A LO
Finalistka XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
opiekun: mgr Michalina Zemła

2010/2011, klasa 3A LO
Finalistka XL Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr Michalina Zemła

Pelc Magdalena

2009/2010, klasa 3I LO
Finalistka I Olimpiady Wiedzy o Prawie
opiekun: mgr Jadwiga Wołkowska

Baran Mateusz

2005/2006, klasa 2B LO
Finalista XVI Olimpiady Teologii Katolickiej
opiekun: ks. mgr Jerzy Gałązka

Pawul Piotr

2004/2005, klasa 1B LO
Finalista XX Olimpiady Ekologicznej
opiekun: mgr Małgorzata Szeliga

2005/2006, klasa 2B LO
Finalista XXXII Olimpiady Geograficznej, opiekun: mgr Krystyna Karasińska
Laureat IV Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki (II miejsce)
opiekun: ks. mgr Jerzy Gałązka

2006/2007, klasa 3B LO
Laureat XXIII Olimpiady Geograficznej (V miejsce)
opiekun: mgr Krystyna Karasińska

Dąbek Karol

2004/2005, klasa 2H LO
Finalista XV Olimpiady Teologii Katolickiej
opiekun: ks. Jerzy Gałązka

Góźdź Marta

2003/2004, klasa 4A LO
Finalistka XXXIII Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr inż. Ryszard Zemła

Więcław Jadwiga

2001/2002, klasa 3A LO
Finalistka XIV Olimpiady Filozoficznej
opiekun: mgr Ryszard Górnisiewicz

2002/2003, klasa 4A LO
Finalistka XV Olimpiady Filozoficznej
opiekun
: mgr Ryszard Górnisiewicz

Błasiak Karolina

2000/2001, klasa 3B
Finalistka XXVII Olimpiady Geograficznej
opiekun: mgr Krystyna Karasińska

Wnuk Matylda

2000/2001, klasa 4A
Finalistka XXX Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr Michalina Zemła

Gdula Anna

2000/2001, klasa 4E
Finalistka XXX Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr inż. Ryszard Zemła

Gałka Agnieszka

2000/2001, klasa 4A
Finalistka XXX Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr Michalina Zemła

Wiśniewska Joanna

1998/1999, klasa 3A
Uczestniczyła w zawodach centralnych III stopnia
XI Olimpiady Filozoficznej w Warszawie

Fusiek Magdalena

1999/2000, klasa 3C
Finalistka XXVI Olimpiady Geograficznej
opiekun: mgr Alicja Świerzawska-Grzywna

2000/2001, klasa 4C
Laureatka XXVII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
opiekun: mgr Alicja Świerzawska-Grzywna

Kwiecińska Katarzyna

1997/1998, klasa 3C
Laureatka XXIV Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej (II miejsce)
opiekun: mgr Alicja Świerzawska-Grzywna

1998/1999, klasa 4C
I miejsce indywidualne w II Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Lizbonie
opiekun: mgr Alicja Grzywna
Laureatka XL Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – II etapu zawodów okręgowych
opiekun: mgr J. Kochmański

Wnuk Tomasz

1997/1998, klasa 4A
Finalista XXVII Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr Michalina Zemła

Paruch Joanna

1997/1998, klasa 4B
Finalistka X Olimpiady Filozoficznej
opiekun: mgr Ryszard Górnisiewicz

Piziak Damian

1994/1995, klasa 2A
Finalista X Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
1995/1996, klasa 3A
Finalista XI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Finalista XII Olimpiady Ochrony Środowiska ZMW „Wici”
1996/1997, klasa 4A
Finalista XII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
opiekun: mgr Michalina Zamła
Finalista XXVI Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr inż. Ryszard Zemła

Wojas Sylwia

1996/1997, klasa 3C
Laureatka (V miejsce) XII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
opiekun: mgr Jacek Ślanda
Laureatka (VII miejsce) XIII Olimpiady Ochrony Środowiska ZMW „Wici”
opiekun: mgr inż. Ryszard Zemła

1997/1998, klasa 4C
Laureatka III-ego stopnia XVII Olimpiady Biologicznej
opiekun: mgr Jacek Ślanda

Szczęsny Marek

1996/1997, klasa 3B
Finalista IX Olimpiady Filozoficznej
opiekun: mgr Ryszard Górnisiewicz

Matłok Maciej

1995/1996, klasa 3A
Laureat (IV miejsce) XI Olimpiady Ochrony Środowiska ZMW „Wici”
opiekun: mgr inż. Ryszard Zemła

Portka Monika

1995/1996, klasa 4C
Finalistka VIII Olimpiady Filozoficznej

Czerwonka Urszula

1995/1996, klasa 4D
Finalistka VIII Olimpiady Filozoficznej

Babiarz Marta

1995/1996, klasa 3E
Finalistka X Olimpiady Ochrony Środowiska ZMW „Wici”

Kozłowicz Aleksandra

1994/1995, klasa 4C
Finalistka VII Olimpiady Filozoficznej

Drozdowska Justyna

1994/1995, klasa 4D
Laureatka (5 miejsce) X Olimpiady Ochrony Środowiska ZMW „Wici”

Dołęga Grzegorz

1994/1995, klasa 4A
Finalista XXIV Olimpiady Biologicznej

Wieszczek Małgorzata

1994/1995, klasa 3D
Finalistka X Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Zbiega Roman

1994/1995, klasa 4D
Finalista XXI Olimpiady Geograficznej i Olimpiady Nautologicznej
opiekun: mgr Krystyna Karasińska

Bojanowska Ewelina

1994/1995, klasa 4D
Finalistka VII Olimpiady Filozoficznej

Salwach Krzysztof

1994/1995, klasa 4C
Finalista VII Olimpiady Filozoficznej

Rydzik Grzegorz

1993/1994, klasa 3D
Finalista IX Olimpiady Ekologicznej

Łuszczki Jarogniew

1992/1993, klasa 4A
Finalista XXII Olimpiady Biologicznej

Łazorko Artur

1992/1993, klasa 4A
Finalista VIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Burek Marcin

1991/1992, klasa 3A
Finalista XXI Olimpiady Biologicznej
1992/1993, klasa 4A
Laureat III Stopnia XXII Olimpiady Biologicznej

Sierżęga Marek

1991/1992, klasa 4C
Finalista VII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Czyż Grzegorz

1988/1989, klasa 3C
Laureat (VIII miejsce) IV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Dąbek Maria

1987/1988, klasa 4A
Finalistka XVIII Olimpiady Biologicznej

Pliszka Małgorzata

1981/1982, klasa 4C
Finalistka XI Olimpiady Biologicznej

Niemczyk Kazimierz

1980/1981, klasa 4A
Laureat III stopnia X Olimpiady Biologicznej

Niemczyk Antoni

1973/1974, klasa 4D
Finalista III Olimpiady Biologicznej