Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Nowy rok szkolny 2017/2018 tym razem rozpoczął się 4 września 2017 r. Wypoczęci i pełni zapału do nauki wrócili do naszej szkoły po wakacjach uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych. Pełni nadziei i ciekawi świata mury szkoły po raz pierwszy jako uczniowie przekroczyli pierwszoklasiści. Uroczystości rozpoczęły się w Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem Trójcy Świętej przy leżajskiej farze. Liturgię sprawował ks. Piotr Zawadzki.  W szkole młodzież klas drugich, trzecich i czwartych spotkała się z wychowawcami, a uczniowie klas pierwszych zgromadzeni w auli szkoły –  z dyrekcją: mgr. Zbigniewem Trębaczem, mgr. inż. Dymitrem Malcem, mgr. Waldemarem Tłuczkiem i wychowawcami swoich klas. Na zakończenie pierwszoklasiści poznali labirynt zakamarków naszej szkoły.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim samych sukcesów edukacyjno-wychowawczych.

Tekst i zdjęcia Stanisław Majcher