Spedytorzy w Porcie Lotniczym Rzeszów- Jasionka

Spedytorzy w Porcie Lotniczym Rzeszów- Jasionka

8 lutego 2019r tuż przed feriami zimowymi klasa 1 TS udała się na wycieczkę do Portu Lotniczego Rzeszów- Jasionka. Na lotnisku zapoznaliśmy się z całą infrastrukturą obiektu oraz zdobyliśmy wiedzę na temat jego funkcjonowania. Poznaliśmy warunki podróżowania- odprawę biletowo-bagażową, przechodziliśmy przez bramki. Widzieliśmy start samolotu z Tarasu Widokowego. Spotkaliśmy się z Lotniskową Służbą Ratowniczo- Gaśniczą. Zawodowi strażacy omówili zakres swoich obowiązków, zaprezentowali sprzęt i pojazdy gaśnicze. Specjalnie dla naszej wycieczki dokonali prezentacji sprzętu gaśniczego.

Dla przyszłych strażaków zawodowych było to ciekawe doświadczenie.

Opiekunami wycieczki były panie: Barbara Grzywna, Elżbieta Jużyniec i Beata Kościółek.

Andżelika Magda
Elżbieta Jużyniec