11 Listopada – święto Niepodległości

11 Listopada – Dzień Odzyskania przez Polskę Niepodległości! Ponad 100 Strzelców JS 2035 Leżajsk brało udział w powiatowych obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Nepodległości! Tegoroczne powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęła msza św. w której udział wzięłą kompania honorowa JS 2035 Leżajsk. Po nabożeństwie nastąpił przemarsz pod pomnik ku czci poległych w walkach niepodległościowych, gdzie po odczytaniu Apelu Pamięci i oddaniu salwy honorowej przez Pododdział Kawalerii Ochotniczej w Barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego, delegacje reprezentujące instytucje i organizacje z terenu powiatu złożyły wieńce oraz wiązanki. W imieniu JS 2035 wiązankę złożył dowódca insp. Waldemar Tłuczek wraz ze strzelcami. Druga część obchodów odbyła się w Miejskim Centrum Kultury, a poprzedziła ją uroczysta defilada, w której uczestniczyła kompania honorowa i 2 pododdziały JS 2035 Leżajsk.
Cześć i Chwała Bohaterom!