Plugins - Code Snippets - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (133 entries)

en: Another version of Code Snippets appears to be installed. Deactivating this version.
pl: Zainstalowana jest inna wersja wtyczki Code Snippets. Nastąpi wyłączenie tej wersji.

en: No snippets were found matching the current search query. Please enter a new query or use the "Clear Filters" button above.
pl: Nie znaleziono fragmentów kodu pasujących do bieżącego wyszukiwania. Wprowadź nowe wyszukiwane hasło lub użyj przycisku „Wyczyść filtry” powyżej.

note: translators: 1: search query, 2: line number.
en:  for &ldquo;%1$s&rdquo; on line %2$d
pl:  dla &ldquo;%1$s&rdquo; w wierszu %2$d

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet.
pl: Błąd analizy: błąd składni, nieoczekiwany koniec fragmentu kodu.

note: translators: %s: PHP function name
en: Cannot redeclare function %s.
pl: Nie można ponownie zadeklarować funkcji %s.

note: translators: %s: PHP class name
en: Cannot redeclare class %s.
pl: Nie można ponownie zadeklarować klasy %s.

note: translators: %s: PHP interface name
en: Cannot redeclare interface %s.
pl: Nie można ponownie zadeklarować interfejsu %s.

note: translators: %s: PHP identifier name
en: Cannot redeclare %s.
pl: Nie można ponownie zadeklarować %s.

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet
pl: Błąd analizy: błąd składni, nieoczekiwany koniec fragmentu kodu

[ctx: menu label]
en: Edit Snippet
pl: Edytuj fragment kodu

note: translators: %s: Human-readable time difference.
en: %s ago
pl: %s temu

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Y/m/d
pl: d.m.Y

en: Priority
pl: Priorytet

en: It looks like you don't have any snippets.
pl: Nie masz żadnych fragmentów kodu.

note: translators: %s: search query.
en:  for &ldquo;%s&rdquo;
pl:  dla &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: tag name.
en:  in tag &ldquo;%s&rdquo;
pl:  w tagu &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: tools submenu label]
en: Snippets
pl: Fragmenty kodu

en: Snippet <strong>cloned</strong>.
pl: <strong>Sklonowano</strong> fragment kodu.

en: Selected snippets <strong>cloned</strong>.
pl: <strong>Sklonowano</strong> wybrane fragmenty kodu.

[ctx: snippets]
en: Manage
pl: Zarządzaj

[ctx: snippets]
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Upload Files
pl: Prześlij pliki

en: Clone
pl: Powiel

en: Snippets &raquo; Settings
pl: Fragmenty kodu i ustawienia

en: Run Once
pl: Wykonaj raz

en: Download
pl: Pobierz

en: No snippets were imported.
pl: Nie zaimportowano żadnych fragmentów kodu.

en: Snippet <strong>executed</strong>.
pl: <strong>Wykonano</strong> fragment kodu.

en: All settings have been reset to their defaults.
pl: Przywrócono wartości domyślne wszystkich ustawień.

en: Complete Uninstall
pl: Całkowicie odinstaluj

en: Upload one or more Code Snippets export files and the snippets will be imported.
pl: Prześlij co najmniej jeden plik eksportu fragmentów kodu, a fragmenty kodu zostaną zaimportowane.

en: Duplicate Snippets
pl: Zduplikowane fragmenty kodu

en: What should happen if an existing snippet is found with an identical name to an imported snippet?
pl: Co się stanie, jeśli zostanie znaleziony fragment kodu o nazwie identycznej jak importowany fragment kodu?

en: Ignore any duplicate snippets: import all snippets from the file regardless and leave all existing snippets unchanged.
pl: Zignoruj wszelkie zduplikowane fragmenty kodu: mimo to zaimportuj wszystkie fragmenty kodu z pliku i pozostaw wszystkie istniejące fragmenty kodu bez zmian.

en: Replace any existing snippets with a newly imported snippet of the same name.
pl: Zastąp wszystkie istniejące fragmenty kodu nowo zaimportowanym fragmentem kodu o tej samej nazwie.

en: Do not import any duplicate snippets; leave all existing snippets unchanged.
pl: Nie importuj żadnych zduplikowanych fragmentów kodu; pozostaw wszystkie istniejące fragmenty kodu bez zmian.

en: Choose one or more Code Snippets (.xml or .json) files to upload, then click "Upload files and import".
pl: Wybierz co najmniej jeden plik Code Snippets (.xml lub .json) do przesłania, a następnie kliknij przycisk „Prześlij pliki i zaimportuj”.

en: Reset to Default
pl: Przywróć domyślne

en: Perhaps you would like to add a new one?
pl: Może chcesz dodać nowy?

en: Network Active
pl: Włączona w sieci witryn

en: Network Only
pl: Wyłącznie w sieci witryn

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: General
pl: Ogólne

en: Edit
pl: Edytuj

en: Theme
pl: Motyw

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: Description
pl: Opis

note: Description of the plugin
en: An easy, clean and simple way to run code snippets on your site. No need to edit to your theme's functions.php file again!
pl: Łatwy, przejrzysty i prosty sposób stosowania fragmentów kodu w Twojej witrynie. Nie trzeba ponownie edytować pliku functions.php motywu!

en: Snippets
pl: Fragmenty kodu

en: Manage your existing snippets
pl: Zarządzaj istniejącymi fragmentami kodu

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: <strong>Have feedback on Code Snippets?</strong> Please take the time to answer a short survey on how you use this plugin and what you'd like to see changed or added in the future.
pl: <strong>Masz informacje zwrotne na temat Code Snippets?</strong> Poświęć chwilę na wypełnienie krótkiej ankiety na temat tego, w jaki sposób korzystasz z tej wtyczki i co Twoim zdaniem należy zmienić lub dodać w przyszłości.

en: Take the survey now
pl: Wypełnij ankietę teraz

en: About Plugin
pl: Informacje o wtyczce

en: Plugin Website
pl: Witryna internetowa wtyczki

en: Safe Mode
pl: Tryb awaryjny

en: Be sure to check your snippets for errors before you activate them, as a faulty snippet could bring your whole blog down. If your site starts doing strange things, deactivate all your snippets and activate them one at a time.
pl: Pamiętaj, aby sprawdzić, czy we fragmentach kodu nie ma błędów, zanim je aktywujesz, ponieważ wadliwy fragment kodu może spowodować awarię całego bloga. Jeśli Twoja witryna zacznie dziwnie działać, dezaktywuj wszystkie fragmenty kodu i aktywuj je po jednym naraz.

en: Adding Snippets
pl: Dodawanie fragmentów kodu

en: You need to fill out the name and code fields for your snippet to be added. While the description field will add more information about how your snippet works, what is does and where you found it, it is completely optional.
pl: Aby dodać fragment kodu, musisz wypełnić pola nazwy i kodu. Pole opisu podaje więcej informacji o tym, jak działa Twój fragment kodu, co robi i gdzie został znaleziony, jest jednak całkowicie opcjonalne.

en: Please be sure to check that your snippet is valid PHP code and will not produce errors before adding it through this page. While doing so will not become active straight away, it will help to minimise the chance of a faulty snippet becoming active on your site.
pl: Przed dodaniem fragmentu kodu za pośrednictwem tej strony upewnij się, że jest on prawidłowym kodem PHP i nie spowoduje błędów. Chociaż nie stanie się od razu aktywny, pomoże to zminimalizować ryzyko uaktywnienia wadliwego fragmentu kodu w Twojej witrynie.

en: You can load your snippets from a code snippets export file using this page.
pl: Na tej stronie możesz załadować swoje fragmenty kodu z pliku eksportu fragmentów kodu.

note: translators: %s: URL to Snippets admin menu
en: Imported snippets will be added to the database along with your existing snippets. Regardless of whether the snippets were active on the previous site, imported snippets are always inactive until activated using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
pl: Zaimportowane fragmenty kodu zostaną dodane do bazy danych wraz z istniejącymi fragmentami kodu. Niezależnie od tego, czy fragmenty kodu były aktywne w poprzedniej witrynie, zaimportowane fragmenty kodu są zawsze nieaktywne, dopóki nie zostaną aktywowane na stronie <a href="%s">zarządzania fragmentami kodu</a>.

en: Exporting
pl: Eksportowanie

note: translators: %s: URL to Manage Snippets admin menu
en: You can save your snippets to a code snippets export file using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
pl: Swoje fragmenty kodu możesz zapisać w pliku eksportu fragmentów kodu, korzystając ze strony <a href="%s">zarządzania fragmentami kodu</a>.

en: Snippets per page
pl: Liczba fragmentów kodu na jednej stronie

en: You are about to permanently delete the selected item.
pl: W ten sposób trwale usuniesz wybrany element.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: „Anuluj”, aby zatrzymać, „OK”, aby usunąć.

note: translators: %d: snippet ID.
en: Untitled #%d
pl: Bez tytułu #%d

en: Shared on Network
pl: Udostępniony w sieci

en: Show all tags
pl: Pokaż wszystkie tagi

en: Filter
pl: Filtruj

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: You are not authorized to access this page.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tej strony.

[ctx: menu label]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Snippet
pl: Dodaj nowy fragment kodu

en: Import Snippets
pl: Zaimportuj fragmenty kodu

en: Import snippets from a code snippets export file
pl: Zaimportuj fragmenty kodu z pliku eksportu fragmentów kodu

en: An error occurred when processing the import files.
pl: Podczas przetwarzania plików importu wystąpił błąd.

[ctx: menu label]
en: All Snippets
pl: Wszystkie fragmenty kodu

[ctx: top-level menu label]
en: Snippets
pl: Fragmenty kodu

en: Snippet <strong>deleted</strong>.
pl: <strong>Usunięto</strong> fragment kodu.

en: Selected snippets <strong>deleted</strong>.
pl: <strong>Usunięto</strong> wybrane fragmenty kodu.

[ctx: menu label]
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Snippets Settings
pl: Ustawienia fragmentów kodu

[ctx: snippet]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Make the 'Save and Activate' button the default action when saving a snippet.
pl: Ustaw przycisk „Zapisz i aktywuj” jako działanie domyślne podczas zapisywania fragmentu kodu.

en: Enable Snippet Tags
pl: Włącz tagi fragmentów kodu

en: Enable Snippet Descriptions
pl: Włącz opisy fragmentów kodu

en: Indent With Tabs
pl: Wcięcie tabulatorami

en: Tab Size
pl: Rozmiar tabulatora

en: The width of a tab character.
pl: Szerokość znaku tabulacji.

en: Indent Unit
pl: Jednostka wcięcia

en: Wrap Lines
pl: Zawijanie wierszy

en: Line Numbers
pl: Numery wierszy

en: Show line numbers to the left of the editor.
pl: Pokaż numery wierszy po lewej stronie edytora.

en: Auto Close Brackets
pl: Automatyczne zamykanie nawiasów

en: Auto-close brackets and quotes when typed.
pl: Automatycznie zamykaj nawiasy i cudzysłowy podczas wpisywania.

en: Highlight Selection Matches
pl: Wyróżnij dopasowania wyboru

en: Highlight all instances of a currently selected word.
pl: Wyróżnij wszystkie wystąpienia aktualnie wybranego słowa.

en: Code Editor
pl: Edytor kodu

en: Editor Preview
pl: Podgląd w edytorze

en: Choose files from your computer:
pl: Wybierz pliki z komputera:

note: translators: %s: size in bytes
en: (Maximum size: %s)
pl: (Maksymalny rozmiar: %s)

en: Upload files and import
pl: Prześlij pliki i zaimportuj

note: translators: %s: total number of snippets.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: amount of snippets imported, 2: link to Snippets menu
en: Successfully imported <strong>%1$d</strong> snippet. <a href="%2$s">Have fun!</a> | Successfully imported <strong>%1$d</strong> snippets. <a href="%2$s">Have fun!</a>
pl[0]: Pomyślnie zaimportowano <strong>%1$d</strong> fragment kodu. <a href="%2$s">Baw się dobrze!</a>
pl[1]: Pomyślnie zaimportowano <strong>%1$d</strong> fragmenty kodu. <a href="%2$s">Baw się dobrze!</a>
pl[2]: Pomyślnie zaimportowano <strong>%1$d</strong> fragmentów kodu. <a href="%2$s">Baw się dobrze!</a>

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Delete
pl: Usuń

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Network Deactivate
pl: Wyłącz w całej sieci witryn

en: Clear List
pl: Wyczyść listę

en: Clear Filters
pl: Wyczyść filtry

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: Edit Snippet
pl: Edytuj fragment rozszerzony

en: Tags
pl: Tagi

en: Network Activate
pl: Włącz w całej sieci witryn

en: Importing
pl: Importowanie

en: ID
pl: Identyfikator

en: Activate by Default
pl: Aktywuj domyślnie

en: Selected snippets <strong>deactivated</strong>.
pl: <strong>Dezaktywowano</strong> wybrane fragmenty kodu.

en: Snippet <strong>deactivated</strong>.
pl: <strong>Dezaktywowano</strong> fragment kodu.

en: Selected snippets <strong>activated</strong>.
pl: <strong>Aktywowano</strong> wybrane fragmenty kodu.

en: Snippet <strong>activated</strong>.
pl: <strong>Aktywowano</strong> fragment kodu.

note: translators: %s: total number of inactive snippets.
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wyłączono <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wyłączono <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wyłączono <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of recently activated snippets.
en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Ostatnio wyłączone <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Ostatnio wyłączone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Ostatnio wyłączone <span class="count">(%s)</span>

en: Export
pl: Eksport

note: translators: %s: total number of active snippets.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Włączono <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Włączono <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Włączono <span class="count">(%s)</span>

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Activate
pl: Włącz
