Plugins - Download Manager - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (683 entries)

en: &mdash; Invalid download link &mdash;
pl: &mdash; Nieprawidłowy odnośnik do pobrania &mdash;

en: &mdash; You are not allowed to download &mdash;
pl: &mdash; Nie masz uprawnień do pobierania &mdash;

en: (filtered from _MAX_ total downloads)
pl: (filtrowane z _MAX_ total pobrań)

en: 403 - Access Forbidden!
pl: 403 - dostęp zabroniony!

en: <b>Error:</b> Wrong Password! Try Again.
pl: <b>Błąd:</b> Nieprawidłowe hasło. Spróbuj ponownie.

en: <b>Unauthorized Action!</b><br/>Execution is cancelled by the system.
pl: <b>Nieautoryzowana akcja!</b><br/>Wykonanie zostało anulowane przez system.

en: <b>Zlib</b> is not active! Failed to initiate <b>ZipArchive</b>
pl: <b>Zlib</b> nie jest aktywny! Nie udało się zainicjować <b>ZipArchive</b>

en: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Removed!</div></div>
pl: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Usunięto!</div></div>

en: A database update is required for <strong>WordPress Download Manager %s</strong>. Please click the button on the right to update your database now.
pl: Aktualizacja bazy danych jest wymagana dla <strong>Menedżera pobierania WordPress %s</strong>. Kliknij przycisk po prawej stronie, aby zaktualizować bazę danych teraz.

en: About Me:
pl: O mnie:

en: Access Denied
pl: Odmowa dostępu

en: Access Settings
pl: Ustawienia dostępu

en: Access Token
pl: Token dostępu

en: Access Token Secret
pl: Tajny token dostępu

en: Access:
pl: Dostęp:

en: Account
pl: Konto

en: Account not found.
pl: Konto nie zostało znalezione.

en: Action
pl: Działanie

en: Actions
pl: Działania

en: Add New
pl: Utwórz

en: Add New Category
pl: Utwórz kategorię

en: Add New File
pl: Utwórz plik

en: Add New Tag
pl: Utwórz znacznik

en: Add to favourite
pl: Dodaj do ulubionych

en: Add-Ons
pl: Dodatki

en: Add-Ons &lsaquo; Download Manager
pl: Dodatki &lsaquo; menedżer pobierania

en: Admin UI
pl: Interfejs administratora

en: All
pl: Wszystkie

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: All Tags
pl: Wszystkie znaczniki

en: All Types
pl: Wszystkie rodzaje

en: All Visitors
pl: Wszyscy odwiedzający

en: Allow Access:
pl: Zezwól na dostęp:

en: Allowed Files
pl: Dozwolone pliki

en: Allowed User Roles to Create Package From Front-end
pl: Umożliwiono rolom użytkowników tworzenie pakietów z poziomu front-endu

en: Allowed file types to upload
pl: Dozwolone rodzaje plików do przesłania

en: Already have an account?
pl: Posiadasz już konto?

en: Apply Filter
pl: Zastosuj filtr

en: Apply restrictions
pl: Zastosuj ograniczenia

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewien?

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Asset Manager
pl: Menedżer zasobów

en: Asset Manager Picker
pl: Selektor zarządzających aktywami

en: Asset Settings
pl: Ustawienia zasobu

en: Asset not found!
pl: Nie znaleziono zasobu!

en: Attach File
pl: Dołącz plik

en: Attach selected files
pl: Dołącz zaznaczony plik

en: Attached Files
pl: Załączone pliki

en: Author Dashboard
pl: Kokpit autora

en: Author Dashboard Page
pl: Strona kokpitu autora

en: Authorized User Groups:
pl: Autoryzowane grupy użytkowników:

en: Authorized Users:
pl: Uprawnieni użytkownicy:

en: Auto clean cache dir & temporary storage everyday
pl: Auto czyszczenie katalogu pamięci podręcznej i tymczasowego magazynu każdego dnia

en: Banner URL
pl: Adres URL banera

en: Banner/Background Image URL
pl: Adres URL banera/obrazu tła

en: Basic Profile
pl: Profil podstawowy

en: Be Secure
pl: Bądź bezpieczny

en: Blocked IPs
pl: Blokowane adresy IP

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Buy
pl: Kup

en: Buy Now
pl: Kup teraz

en: Cache & Stats
pl: Pamięć podręczna i statystyki

en: Capital Letters
pl: Wielkie litery

en: Captcha Verification Failed!
pl: Weryfikacja captcha nie powiodła się!

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Image:
pl: Obrazek kategorii:

en: Category Page Template
pl: Szablon strony kategorii

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Check the option if you want to enable chunk upload to override http upload limits
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz włączyć przesyłanie fragmentów, aby pominąć limity przesyłania HTTP

en: Check the option if you want to sanitize uploaded file names to remove illegal chars
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz odseparować przesłane nazwy plików, aby usunąć nielegalne znaki

en: Check this option if you do not want to store visitors IPs
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli nie chcesz przechowywać adresów IP odwiedzających

en: Check this option if you want to mask/unmask file download link. If you unmask download link, bots will be able the find any public download link easily.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz zamaskować/odmaskować odnośnik do pobierania pliku. Jeśli odmaskujesz odnośnik do pobierania, boty będą mogły łatwo znaleźć dowolny publiczny odnośnik do pobierania.

en: Check this option if you want to show wpdm packages in your main <a target="_blank" href="%s">RSS Feed</a>
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz wyświetlać pakiety wpdm w głównym <a target="_blank" href="%s">kanale RSS</a>

en: Checking status...
pl: Sprawdzanie statusu...

en: Chunk Size
pl: Wielkość fragmentu

en: Chunk Upload
pl: Przesyłanie fragmentów

en: Clean login page
pl: Wyczyść stronę logowania

en: Clean signup page
pl: Wyczyść stronę rejestracji

en: Clear All Cache
pl: Wyczyść całą pamięć podręczną

en: Close
pl: Zamknij

en: Cloud Storage Add-ons
pl: Dodatki przechowywania w chmurze

en: Colors
pl: Kolory

en: Configure the cron url from your server control panel at 15 mins interval
pl: Skonfiguruj adres URL cron z panelu sterowania serwera w odstępach 15-minutowych

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Confirm password value must be same as the new password
pl: Potwierdź, że wartość hasła musi być taka sama jak nowe hasło

en: Congratulation! Your signup request is approved
pl: Gratulacje! Twoja prośba o rejestrację została zatwierdzona

en: Congratulation! {{package_name}} has been approved
pl: Gratulacje! {{package_name}} został zatwierdzony

en: Connect using your social account
pl: Połącz się za pomocą swojego konta społecznościowego

en: Connecting Template Server
pl: Łączenie z serwerem szablonów

en: Consumer Key (API Key)
pl: Klucz konsumenta (klucz API)

en: Consumer Secret (API Secret)
pl: Tajny konsumenta (tajny API)

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy Shortcode
pl: Kopiuj krótki kod

en: Count
pl: Liczba

en: Count Unique Downloads Only
pl: Licz tylko unikatowe pobrania

en: Create Date
pl: Data utworzenia

en: Create File
pl: Utwórz plik

en: Create Folder
pl: Utwórz katalog

en: Create new page
pl: Utwórz nową stronę

en: Created At
pl: Utworzono w

en: Cron Handler URL
pl: Adres URL obsługi Cron

en: Cron Jobs
pl: Zadania Cron

en: Cron URL
pl: Adres URL Cron

en: Crop thumbnails
pl: Przytnij miniaturki

en: Custom Template Tags
pl: Niestandardowe znaczniki szablonów

en: DONE!
pl: GOTOWE!

en: DOWNLOAD ERROR:
pl: BŁĄD POBIERANIA:

en: Danger:
pl: Niebezpieczeństwo:

en: Dashboard Page
pl: Strona kokpitu

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete All Stats Data
pl: Usuń wszystkie dane statystyczne

en: Delete Current File
pl: Usuń bieżący plik

en: Delete download history when users close accounts
pl: Usuń historię pobierania, gdy użytkownicy zamkną konta

en: Desc
pl: Malejąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Details Page
pl: Strona ze szczegółami

en: Digital Asset Manager
pl: Menedżer zasobów cyfrowych

en: Direct download:
pl: Bezpośrednie pobieranie:

en: Disable Master Download URL
pl: Wyłącz główny adres URL pobierania

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Display _MENU_ downloads per page
pl: Wyświetl _MENU_ downloads na stronę

en: Display name:
pl: Nazwa wyświetlana:

en: Do Not Apply
pl: Nie stosuj

en: Do Not Forget
pl: Nie zapomnij

en: Do not store visitor's IP
pl: Nie przechowuj adresu IP odwiedzającego

en: Docs
pl: Dokumenty

en: Don't have an account yet?
pl: Nie masz jeszcze konta?

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Button
pl: Przycisk pobierania

en: Download Count
pl: Liczba pobrań

en: Download Error
pl: Błąd pobierania

en: Download History
pl: Historia pobierania

en: Download ID not found or expired
pl: Nie znaleziono lub wygasł identyfikator pobierania

en: Download Limit Exceeded Message for Packages:
pl: Komunikat informujący o przekroczeniu limitu pobierania pakietów:

en: Download Limit Exceeded!
pl: Przekroczono limit pobierania!

en: Download Link
pl: Odnośnik do pobrania

en: Download Manager
pl: Menedżer pobierania

en: Download Manager Overview
pl: Przegląd menedżera pobierania

en: Download Speed:
pl: Prędkość pobierania:

en: Download Time
pl: Czas pobrania

en: Download link is expired! Go back and Refresh the page to regenerate download link
pl: Odnośnik do pobrania wygasł! Wróć i odśwież stronę, aby ponownie wygenerować odnośnik do pobrania

en: Download page:
pl: Strona pobierania:

en: Download was expired on
pl: Pobieranie wygasło

en: Download will be available from
pl: Pobranie będzie możliwe pod adresem

en: Download {{package_name}}
pl: Pobierz {{package_name}}

en: Download&nbsp;Count:
pl: Ilość pobrań:

en: Download:
pl: Pobierz:

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Drop file here
pl: Upuść plik tutaj

en: Drop files here
pl: Upuść pliki tutaj

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: ERROR!
pl: BŁĄD!

en: Eamil template not found.
pl: Nie znaleziono szablonu wiadomości e-mail.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

en: Edit File
pl: Edytuj plik

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Edit Tag
pl: Edytuj znacznik

en: Edit User
pl: Edytuj użytkownika

en: Editing: %s
pl: Edytowanie: %s

en: Editor Settings
pl: Ustawienia edytora

en: Email
pl: E-mail

en: Email Lock Notification
pl: Powiadomienie o blokadzie e-mail

en: Email Status
pl: Status e-mail

en: Email Subject
pl: Temat wiadomości e-mail

en: Email Template
pl: Szablon e-mail

en: Email Templates
pl: Szablony e-mail

en: Email already exist!
pl: E-mail już istnieje!

en: Email:
pl: E-mail:

en: Emails
pl: E-maile

en: Embed Download Options
pl: Osadź opcje pobierania

en: Embed Package
pl: Osadź pakiet

en: Enable Captcha Lock
pl: Włącz blokadę Captcha

en: Enable Google Font
pl: Włącz krój pisma Google

en: Enable Gutenberg editor for WordPress Download Manager
pl: Włącz edytor Gutenberg dla Menedżera pobierania WordPress

en: Enable Password Lock
pl: Włącz blokadę hasła

en: Enable Social Logins
pl: Włącz logowanie społecznościowe

en: Enable email verification on signup
pl: Włącz weryfikację adresu e-mail podczas rejestracji

en: Enable modal login form
pl: Włącz formularz logowania modalnego

en: Enable password strength check on signup
pl: Włącz sprawdzanie siły hasła podczas rejestracji

en: Enable sign in form CAPTCHA validation
pl: Włącz walidację CAPTCHA formularza logowania

en: Enable sign up form CAPTCHA validation
pl: Włącz walidację CAPTCHA formularza rejestracyjnego

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enabling this option will disable any old and new master download link
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyłączenie wszystkich starych i nowych głównych odnośników pobierania

en: Enter Correct Password to Download
pl: Wprowadź poprawne hasło aby pobrać

en: Enter Password
pl: Wprowadź hasło

en: Enter the file extensions you want to allow to upload through WPDM ( ex: png,jpg,pdf )
pl: Wprowadź rozszerzenia plików, którym chcesz zezwolić na przesyłanie przez WPDM (np. png, jpg, pdf)

en: Error
pl: Błąd

en: Error! Couldn't open the zip file.
pl: Błąd! Nie można otworzyć pliku zip.

en: Error! FileType is not allowed.
pl: Błąd! Rodzaj pliku nie jest dozwolony.

en: Error! Invalid Destination Path.
pl: Błąd! Nieprawidłowa ścieżka docelowa.

en: Error! Only Administrator can execute this operation.
pl: Błąd! Tylko administrator może wykonać tę operację.

en: Error! Session Expired. Try refreshing page.
pl: Błąd! Sesja wygasła. Spróbuj odświeżyć stronę.

en: Error! Unauthorized Access.
pl: Błąd! Nieautoryzowany dostęp.

en: Error! Unauthorized Path.
pl: Błąd! Nieautoryzowana ścieżka.

en: Error! You are not authorized to execute this action.
pl: Błąd! Nie masz uprawnień do wykonania tej akcji.

en: Error: User registration is disabled!
pl: Błąd: rejestracja użytkowników jest wyłączona!

en: Every 6 hours
pl: Co 6 godzin

en: Execute At
pl: Wykonaj w

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export All
pl: Eksportuj wszystkie

en: Export History
pl: Eksportuj historię

en: Export Unique Emails
pl: Eksportuj unikatowe e-maile

en: Facebook APP ID
pl: Identyfikator aplikacji Facebook

en: Facebook APP Secret
pl: Tajny aplikacji Facebook

en: Facebook App Settings
pl: Ustawienia aplikacji Facebook

en: Facebook Likes
pl: Polubienia Facebook

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Failed to connect with server!
pl: Nie udało się połączyć z serwerem!

en: Fields to Show:
pl: Pola do pokazania:

en: File
pl: Plik

en: File Browser Access:
pl: Dostęp do przeglądarki plików:

en: File Browser Root:
pl: Przeglądarka plików źródła:

en: File Count
pl: Liczba plików

en: File Created
pl: Plik utworzony

en: File Download
pl: Pobieranie pliku

en: File Not Found!
pl: Nie znaleziono pliku!

en: File Size
pl: Wielkość pliku

en: File Type
pl: Rodzaj pliku

en: File copied successfully
pl: Plik skopiowany pomyślnie

en: File moved successfully
pl: Plik został pomyślnie przeniesiony

en: File not found!
pl: Nie znaleziono pliku!

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter »
pl: Filtr »

en: First
pl: Pierwszy

en: First name
pl: Imię

en: Folder Created
pl: Katalog utworzony

en: Font Preview
pl: Podgląd kroju pisma

en: Footer Text
pl: Tekst stopki

en: Forgot Password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: From Date
pl: Od daty

en: From Email
pl: Z e-maila

en: From Name
pl: Od imienia

en: Front-end Administrator Roles
pl: Role administratora front-end

en: Front-end Settings
pl: Ustawienia front-endu

en: General
pl: Ogólne

en: General Email Template
pl: Ogólny szablon wiadomości e-mail

en: Generate Download Link
pl: Wygeneruj odnośnik pobierania

en: Generate Password
pl: Generuj hasło

en: Generated Passwords
pl: Wygenerowane hasła

en: Go
pl: Przejdź

en: Go To Page
pl: Przejdź do strony

en: Go to the Login Page
pl: Idź do strony logowania

en: Google API Credentials
pl: Dane uwierzytelniające interfejsu API Google

en: Google Developer Console
pl: Konsola programisty Google

en: Height
pl: Wysokość

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide widget when no category
pl: Ukryj widżet, gdy brak kategorii

en: History
pl: Historia

en: History and Stats
pl: Historia i statystyki

en: Home
pl: Strona główna

en: How to configure cron job
pl: Jak skonfigurować zadanie Cron

en: I Agree With Terms and Conditions
pl: Zgadzam się z taksonomią i warunkami

en: ID missing!
pl: Brakuje identyfikatora!

en: Icon
pl: Ikonka

en: Icon URL
pl: Adres URL ikonki

en: Icons
pl: Ikonki

en: If any user is deleted or close his/her own account, delete their download history too
pl: Jeśli użytkownik zostanie usunięty lub zamknie swoje konto, usuń również jego historię pobierania

en: If you are on Gutenberg Editor or elementor, you may use gutenberg block or elementor add-on for wpdm to embed wpdm packages and categories or generate another available layouts
pl: Jeśli korzystasz z edytora Gutenberg lub Elementora, możesz użyć bloku Gutenberga lub dodatku Elementor dla WPDM, aby osadzić pakiety i kategorie WPDM lub wygenerować inne dostępne układy

en: If you get broken download, then try enabling/disabling following options, as sometimes server may not support output buffering or partial downloads
pl: Jeśli masz nieudane pobieranie, spróbuj włączyć/wyłączyć następujące opcje, ponieważ czasami serwer może nie obsługiwać buforowania wyjściowego lub częściowego pobierania

en: If you want to show login form instead of message user short-code [wpdm_login_form]. To show login form in a modal popup, please follow %s the doc here %s
pl: Jeśli chcesz pokazać formularz logowania zamiast krótkiego kodu użytkownika wiadomości [wpdm_login_form]. Aby pokazać formularz logowania w oknie modalnym, postępuj zgodnie z dokumentacją %s tutaj %s

en: Image URL
pl: Adres URL obrazka

en: Image and Previews
pl: Obrazek i podglądy

en: Include Packages in Main RSS Feed
pl: Uwzględnij pakiety w głównym kanale RSS

en: Info:
pl: Informacja:

en: Insert Password(s)
pl: Wprowadź hasło(a)

en: Install Download Manager Addons for Elementor
pl: Zainstaluj dodatki do menedżera pobierania dla Elementora

en: Install Gutenberg Blocks by WordPress Download Manager
pl: Zainstaluj bloki Gutenberga za pomocą menedżera pobierania WordPress

en: Install The Best WordPress Contact Form Builder
pl: Zainstaluj najlepszy kreator formularzy kontaktowych WordPress

en: Interval
pl: Interwał

en: Invalid CAPTCHA!
pl: Nieprawidłowa CAPTCHA!

en: Invalid File Type!
pl: Nieprawidłowy rodzaj pliku!

en: Invalid Package ID!
pl: Nieprawidłowy identyfikator pakietu!

en: Invalid destination path
pl: Nieprawidłowa ścieżka docelowa

en: Invalid email address!
pl: Nieprawidłowy adres e-mail!

en: Invalid file path!
pl: Nieprawidłowa ścieżka pliku!

en: Invalid password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Invalid request!
pl: Nieprawidłowe żądanie!

en: Invalid source path
pl: Nieprawidłowa ścieżka źródłowa

en: Items Per Page:
pl: Elementy na stronę:

en: Keep current template as it is provided with the active theme
pl: Zachowaj aktualny szablon, taki jaki jest dostarczany z aktywnym motywem

en: Keep empty if you don't want to change old password
pl: Pozostaw puste, jeśli nie chcesz zmieniać starego hasła

en: Keep empty to use wordpress defaults
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień WordPressa

en: LOGIN FAILED!
pl: LOGOWANIE NIEUDANE!

en: Last
pl: Ostatni

en: Last 5 Downloads
pl: Ostatnie 5 pobrań

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Left aligned settings page
pl: Strona ustawień wyrównana do lewej

en: Limit Over!
pl: Limit przekroczony!

en: Link Label:
pl: Etykieta odnośnika:

en: Link Template:
pl: Szablon odnośnika:

en: Link Templates
pl: Szablony odnośników

en: LinkedIn App Settings
pl: Ustawienia aplikacji LinkedIn

en: LinkedIn Client ID
pl: Identyfikator klienta LinkedIn

en: LinkedIn Client Secret
pl: Tajny klienta LinkedIn

en: LinkedIn Shares
pl: Udostępnienia na LinkedIn

en: List IP Addresses to blacklist. One IP per line ( Ex: IPv4 - 192.168.23.12 or 192.168.23.1/24 or 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 or 2620:112:3000::/44 )
pl: Lista adresów IP do czarnej listy. Jeden adres IP na linię (np. IPv4 - 192.168.23.12 lub 192.168.23.1/24 lub 192.168.23. *, IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 lub 2620:112:3000::/44)

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Lock Options
pl: Opcje blokady

en: Logging In...
pl: Logowanie...

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login ID
pl: Identyfikator logowania

en: Login Page
pl: Strona logowania

en: Login Required Message:
pl: Komunikat o konieczności zalogowania:

en: Login automatically after signup is completed
pl: Zaloguj się automatycznie po zakończeniu rejestracji

en: Logo Dimension
pl: Wymiar logo

en: Logo URL
pl: Adres URL logo

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: Lost Password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: MAIL SENT!
pl: POCZTA WYSŁANA!

en: MAO: SENT!
pl: MAO: WYSŁANE!

en: Mail Receiver
pl: Odbiorca poczty

en: Manage, Protect and Track file downloads, and sell digital products from your WordPress site. A complete digital asset management solution.
pl: Zarządzaj, chroń i śledź pobieranie plików oraz sprzedawaj produkty cyfrowe ze swojej witryny WordPress. Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania zasobami cyfrowymi.

en: Mask Download Link
pl: Zamaskuj odnośnik pobierania

en: Master Download Link:
pl: Główny odnośnik pobierania:

en: Master Download URL
pl: Główny adres URL pobrania

en: Master Key
pl: Klucz główny

en: Media Password
pl: Hasło mediów

en: Media not found!
pl: Nie znaleziono mediów!

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message for Blocked IPs
pl: Wiadomość dla zablokowanych adresów IP

en: Message to show when an IP is blocked
pl: Wiadomość wyświetlana, gdy adres IP zostanie zablokowany

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Misc Settings
pl: Różne ustawienia

en: Missing ID!
pl: Brak identyfikatora!

en: Multi-file download is only available with the pro version!
pl: Pobieranie wielu plików dostępne tylko w wersji pro!

en: Must Agree with Terms
pl: Należy zgodzić się z taksonomią

en: My Account
pl: Moje konto

en: My Favourites
pl: Moje ulubione

en: New Category Name
pl: Nowa nazwa kategorii

en: New File
pl: Nowy plik

en: New Folder
pl: Nowy katalog

en: New Name
pl: Nowa nazwa

en: New Package Notification
pl: Powiadomienie o nowym pakiecie

en: New Package is Added By {{name}}
pl: Nowy pakiet został dodany przez {{name}}

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Password:
pl: Nowe hasło:

en: New Tag
pl: Nowy znacznik

en: New Tag Name
pl: Nowa nazwa znacznika

en: New user registration on your site WordPress Download Manager:
pl: Rejestracja nowego użytkownika na Twojej stronie Menedżer pobierania WordPress:

en: Next
pl: Następny

en: No File Attached!
pl: Nie załączono pliku!

en: No File Found
pl: Nie znaleziono pliku

en: No Files
pl: Brak plików

en: No Files found in Trash
pl: Nie znaleziono plików w koszu

en: No Packages Found
pl: Nie znaleziono pakietów

en: No category selected!
pl: Nie wybrano kategorii!

en: No data available in table
pl: Brak danych w tabeli

en: No downloads available
pl: Brak dostępnych plików do pobrania

en: No downloads found!
pl: Nie znaleziono żadnych pobrań!

en: No file attached
pl: Brak dołączonego pliku

en: No file attached!
pl: Brak dołączonego pliku!

en: No file is attached with this package!
pl: Do pakietu nie dołączono żadnego pliku!

en: No file uploaded yet!
pl: Żaden plik nie został jeszcze przesłany!

en: No font has been selected
pl: Nie wybrano żadnego kroju pisma

en: No job in the queue!
pl: Żadnego zadania w kolejce!

en: No package found! Please create at least 1 package to see template preview
pl: Nie znaleziono pakietu! Utwórz co najmniej 1 pakiet, aby zobaczyć podgląd szablonu

en: No php code, only text, html, css and js
pl: Brak kodu php, tylko tekst, html, css i js

en: No related download found!
pl: Nie znaleziono powiązanego pliku do pobrania!

en: None Selected
pl: Niczego nie wybrano

en: Note: Create a page with short-code <code>[wpdm_search_result]</code> and select that page as search redult page
pl: Uwaga: Utwórz stronę z krótkim kodem <code>[wpdm_search_result]</code> i wybierz tę stronę jako stronę wyników wyszukiwania

en: Nothing _START_ to - sorry
pl: Nic _START_ to - przepraszam

en: Nothing to update!
pl: Nic do aktualizacji!

en: Number of Columns
pl: Liczba kolumn

en: Number of chars for each password:
pl: Liczba znaków dla każdego hasła:

en: Number of packages to show:
pl: Liczba pakietów do wyświetlenia:

en: Number of passwords:
pl: Liczba haseł:

en: Number of tags to show:
pl: Liczba znaczników do wyświetlenia:

en: Numbers
pl: Liczby

en: On Category Page:
pl: Na stronie kategorii:

en: On Single Download Page
pl: Na stronie pojedynczego pobierania

en: One IP per line
pl: Jeden IP na jedną linię

en: Open in Browser
pl: Otwórz w przeglądrce

en: Or connect using your social account
pl: Lub połącz się za pomocą swojego konta w mediach społecznościowych

en: Order
pl: Kolejność

en: Order By
pl: Kolejność według

en: Order By:
pl: Sortuj wg:

en: Order:
pl: Kolejność:

en: Output Buffering
pl: Buforowanie wyjściowe

en: PW Usage Limit:
pl: Limit wykorzystania PW:

en: Package Approval Notification
pl: Powiadomienie zatwierdzenia pakietu

en: Package Info
pl: Informacje o pakiecie

en: Package Name
pl: Nazwa pakietu

en: Package Settings
pl: Ustawienia pakietu

en: Package Size
pl: Rozmiar pakietu

en: Package you are trying to download is not available!
pl: Pakiet, który próbujesz pobrać jest niedostępny!

en: Package&nbsp;Size:
pl: Rozmiar pakietu:

en: Packages
pl: Pakiety

en: Page Template:
pl: Szablon strony:

en: Page Templates
pl: Szablony stron

en: Parent Category
pl: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl: Kategoria nadrzędna:

en: Parent:
pl: Nadrzędny:

en: Password
pl: Hasło

en: Password Lenght & Count
pl: Długość i liczba haseł

en: Password Reset Notification
pl: Powiadomienie o zresetowaniu hasła

en: Password Strength
pl: Siła hasła

en: Password Update Failed
pl: Aktualizacja hasła nie powiodła się

en: Password Updated
pl: Zaktualizowano hasło

en: Password Verified!
pl: Hasło zweryfikowane!

en: Password did not match with the confirm password
pl: Hasło nie zgadza się z hasłem potwierdzonym

en: Password length:
pl: Długość hasła:

en: Password reset link sent to your email.
pl: Odnośnik do resetowania hasła został wysłany na Twój adres e-mail.

en: Password update is disabled for this user!
pl: Aktualizacja hasła jest wyłączona dla tego użytkownika!

en: Password usages limit exceeded
pl: Przekroczono limit użycia hasła

en: Password will expire after it exceed this usage limit
pl: Hasło wygaśnie po przekroczeniu limitu wykorzystania

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords not matched!
pl: Hasła nie pasują!

en: PayPal Email
pl: Adres e-mail PayPal

en: Payment Settings
pl: Ustawianie płatności

en: Permission Denied Message for Packages:
pl: Komunikat o odmowie dostępu do pakietów:

en: Please Wait...
pl: Proszę czekać...

en: Please activate "zlib" in your server to perform zip operations
pl: Aby móc wykonywać operacje zip, proszę aktywować „zlib” na serwerze

en: Please check your inbox.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą.

en: Please click following button to start download.
pl: Aby rozpocząć pobieranie, kliknij poniższy przycisk.

en: Please configure reCAPTCHA
pl: Proszę skonfigurować reCAPTCHA

en: Please enter a new password
pl: Proszę wpisać nowe hasło

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
pl: Proszę wpisać swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz odnośnik do utworzenia nowego hasła za pośrednictwem poczty e-mail.

en: Powered by %s
pl: Zasilany przez %s

en: Pre-designed templates can't be deleted or edited from this section. But you can clone any of them and edit as your own. If you seriously want to edit any pre-designed template you have to edit those directly edting php files at /download-manager/templates/ dir
pl: Wstępnie zaprojektowanych szablonów nie można usunąć ani edytować z tej sekcji. Możesz jednak sklonować dowolny z nich i edytować jako swój własny. Jeśli naprawdę chcesz edytować dowolny wstępnie zaprojektowany szablon, musisz edytować te pliki php bezpośrednio w katalogu /download-manager/templates/

en: Preview
pl: Podgląd

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Price
pl: Cena

en: Primary:
pl: Podstawowe:

en: Privacy Settings
pl: Ustawienia prywatności

en: Privacy Settings Saved Successfully
pl: Ustawienia prywatności zostały pomyślnie zapisane

en: Private File - Access Forbidden
pl: Plik prywatny - dostęp zabroniony

en: Processing...
pl: Przetwarzanie…

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Header Background Color
pl: Kolor tła nagłówka profilu

en: Profile Header Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka profilu

en: Protect this file
pl: Zabezpiecz ten plik

en: Public
pl: Publiczny

en: Public Profile Info
pl: Informacje o profilu publicznym

en: Publish Date
pl: Data publikacji

en: Re-type New Password:
pl: Wpisz ponownie nowe hasło:

en: Recipient's Email
pl: Adres e-mail odbiorcy

en: Recommended Downloads
pl: Rekomendowane do pobrania

en: Referer verification failed
pl: Weryfikacja polecającego nie powiodła się

en: Regenerate Master Key for Download
pl: Wygeneruj ponownie klucz główny do pobrania

en: Register Now
pl: Zarejestruj się

en: Register Page
pl: Strona rejestracji

en: Registration is disabled!
pl: Rejestracje są wyłączone!

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove all restrictions
pl: Usuń wszystkie ograniczenia

en: Remove from favourite
pl: Usuń z ulubionych

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Request to reset your %s password
pl: Poproś o zresetowanie Twojego %s hasła

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Base Dir
pl: Zresetuj katalog bazowy

en: Reset Filter
pl: Resetuj filtr

en: Reset Password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset Password Usage Count
pl: Zresetuj liczbę użytych haseł

en: Resumable Downloads
pl: Możliwość wznawiania pobierania

en: Root dir for server file browser.<br/><b>*Don't add tailing slash (/)</b>
pl: Katalog główny przeglądarki plików serwera.<br/><b>*Nie dodawaj ukośnika (/)</b>

en: SELECT IMAGE
pl: WYBIERZ OBRAZEK

en: Sample Package
pl: Pakiet próbek

en: Sample Package Name
pl: Przykładowa nazwa pakietu

en: Sanitize Filename
pl: Oczyść nazwę pliku

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save Tag
pl: Zapisz znacznik

en: Save all changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Save in File
pl: Zapisz w pliku

en: Saving...
pl: Zapisuję...

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Categories
pl: Wyszukaj kategorie

en: Search Document Tags
pl: Wyszukaj znaczniki dokumentu

en: Search Files
pl: Wyszukaj pliki

en: Search Icon
pl: Ikonka wyszukiwania

en: Search Keyword...
pl: Szukaj słowa kluczowego...

en: Search Media
pl: Szukaj mediów

en: Search Package
pl: Wyszukaj pakiet

en: Search Result For
pl: Wynik wyszukiwania dla

en: Search Result Page
pl: Strona wyników wyszukiwania

en: Search result page was not configured properly. Please create a page with shortcode [wpdm_search_result] and select thee page from widget settings
pl: Strona wyników wyszukiwania nie została poprawnie skonfigurowana. Utwórz stronę z krótkim kodem [wpdm_search_result] i wybierz stronę z ustawień widżetu

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Secondary:
pl: Drugorzędne:

en: Security token is expired! Refresh the page and try again.
pl: Token bezpieczeństwa wygasł! Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Select Category Image
pl: Wybierz obrazek kategorii

en: Select Category:
pl: Wybierz kategorie:

en: Select File
pl: Wybierz plik

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Select Image
pl: Wybierz obrazek

en: Select Options
pl: Wybierz opcje

en: Select category
pl: Wybierz kategorię

en: Select from media library
pl: Wybierz z biblioteki mediów

en: Select from server
pl: Wybierz z serwera

en: Select the roles who should have access to the packages under this category
pl: Wybierz role, które powinny mieć dostęp do pakietów tej kategorii

en: Server File Picker
pl: Selektor plików serwera

en: Session Expired! Please try again.
pl: Sesja wygasła! Spróbuj ponownie.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings &lsaquo; Download Manager
pl: Ustawienia &lsaquo; menedżer pobierania

en: Settings Saved Successfully
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zapisane

en: Share
pl: Udostępnij

en: Short Intro
pl: Krótkie wprowadzenie

en: Shortcode
pl: Krótki kod

en: Shortcode Page
pl: Strona z krótkim kodem

en: Shortcode:
pl: Krótki kod:

en: Show
pl: Pokaż

en: Show QR Code
pl: Pokaż kod QR

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Show all dates
pl: Pokaż wszystkie daty

en: Show file path
pl: Pokaż ścieżkę pliku

en: Show packages from current package category
pl: Pokaż pakiety z bieżącej kategorii pakietów

en: Show subcategories only
pl: Pokaż tylko podkategorie

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ downloads
pl: Wyświetlanie _START_ to _END_ of _TOTAL_ downloads

en: Signup Error:
pl: Błąd rejestracji:

en: Size
pl: Rozmiar

en: Small Letters
pl: Małe litery

en: Social Lock Panel
pl: Panel blokady społecznościowej

en: Social Overview
pl: Przegląd społeczny

en: Something is Wrong! Please refresh the page and try again
pl: Coś jest nie tak! Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Something is wrong!
pl: Coś jest nie tak!

en: Sorry! File not found!
pl: Przepraszamy! Plik nie został znaleziony!

en: Special Chars
pl: Znaki specjalne

en: Start Download
pl: Rozpocznij pobieranie

en: Stats
pl: Statystyki

en: Stats &lsaquo; Download Manager
pl: Statystyki &lsaquo; menedżer pobierania

en: Stats not found!
pl: Nie znaleziono statystyk!

en: Stock
pl: Magazyn

en: Stock Limit Reached
pl: Osiągnięto limit zapasów

en: Stock&nbsp;Limit:
pl: Limit zapasów:

en: Store in Database
pl: Przechowuj w bazie danych

en: Strong
pl: Silne

en: Style
pl: Styl

en: Style:
pl: Styl:

en: Sub Title:
pl: Podtytuł:

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscribed Today
pl: Zasubskrybowano dzisiaj

en: Subscribers
pl: Subskrybenci

en: Success! Redirecting...
pl: Sukces! Przekierowanie...

en: Success:
pl: Powodzenie:

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: Tabular View
pl: Widok tabelaryczny

en: Tag
pl: Znacznik

en: Tag Name
pl: Nazwa znacznika

en: Tag Value
pl: Wartość znacznika

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Task Type
pl: Rodzaj zadania

en: Template ID
pl: Identyfikator szablonu

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Template Preview
pl: Podgląd szablonu

en: Template Variables
pl: Zmienne szablonu

en: Templates
pl: Szablony

en: Templates &lsaquo; Download Manager
pl: Szablony &lsaquo; menedżer pobierania

en: Temporary Storage Management
pl: Zarządzanie magazynem tymczasowym

en: Terms Checkbox Label:
pl: Etykieta pola wyboru taksonomii:

en: Terms Page:
pl: Strona taksonomii:

en: Terms Title:
pl: Tytuł taksonomii:

en: Terms and Conditions
pl: Taksonomie i warunki

en: Terms and Conditions:
pl: Taksonomie i warunki:

en: The file is already removed from the server!
pl: Plik został już usunięty z serwera!

en: The page where you used short-code %s
pl: Strona, na której wykorzystano krótki kod %s

en: The page where you used the short-code %s
pl: Strona, na której użyłeś krótkiego kodu %s

en: This file is not protected.
pl: Ten plik nie jest zabezpieczony.

en: This file is protected
pl: Ten plik jest zabezpieczony

en: This is a preview, original template color scheme may look little different, but structure will be same
pl: To jest podgląd, oryginalny schemat kolorów szablonu może wyglądać nieco inaczej, ale struktura będzie taka sama

en: This key can be used for direct download
pl: Ten klucz może być użyty do bezpośredniego pobrania

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To Date
pl: Do daty

en: To store files in cloud storage or to link files from could storage ( ex: DropBox, Google Drive, Amazon S3), please check our cloud storage add-ons
pl: Aby przechowywać pliki w chmurze lub łączyć pliki z pamięci masowej w chmurze (np. DropBox, Google Drive, Amazon S3), zapoznaj się z naszymi dodatkami do pamięci masowej w chmurze

en: To: %s
pl: Do: %s

en: Today's Download
pl: Dzisiejsze pobrania

en: Toolbar:
pl: Pasek narzędzi:

en: Top Level Only
pl: Tylko najwyższy poziom

en: Total Categories
pl: Wszystkich kategorii

en: Total Downloads
pl: Wszystkich pobrań

en: Total Files
pl: Wszystkie pliki

en: Total Packages
pl: Wszystkich pakietów

en: Total Subscribers
pl: Wszystkich subskrybentów

en: Total Views
pl: Łączna liczba wyświetleń

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try to Open in Browser instead of download when someone clicks on download link
pl: Spróbuj otworzyć w przeglądarce zamiast pobierać, gdy ktoś kliknie odnośnik do pobierania

en: Tweets
pl: Tweety

en: Twitter App Settings
pl: Ustawienia aplikacji Twitter

en: Twitter Profile URL
pl: Adres URL profilu Twittera

en: Type Something & Search
pl: Wpisz coś i wyszukaj

en: Unauthorized Access!
pl: Nieautoryzowany dostęp!

en: Unmask Download Link
pl: Odmaskuj odnośnik pobierania

en: Unzipped successfully.
pl: Rozpakowano pomyślnie.

en: Update Category
pl: Aktualizuj kategorię

en: Update Date
pl: Data aktualizacji

en: Update Link
pl: Zaktualizuj odnośnik

en: Update Password
pl: Zaktualizuj hasło

en: Update Tag
pl: Aktualizuj znacznik

en: Update link
pl: Zaktualizuj odnośnik

en: Upload File
pl: Prześlij plik

en: Upload Settings
pl: Ustawienia przesyłania

en: Upload blocked. The file type is invalid—the file extension does not match the actual content type.
pl: Zablokowano przesyłanie. Typ pliku jest nieprawidłowy — rozszerzenie pliku nie pasuje do faktycznego typu zawartości.

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select File]
en: or
pl: lub

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
pl: lub

en: Use Cookie
pl: Używaj pliku ciasteczka

en: Use Global
pl: Użyj globalnej

en: Use Link Template
pl: Użyj szablonu odnośnika

en: Use custom content below
pl: Użyj poniżej niestandardowej treści

en: Use the shortcode to embed this asset on any page or post
pl: Użyj krótkiego kodu, aby osadzić ten zasób na dowolnej stronie lub wpisie

en: User
pl: Użytkownik

en: User Account Suspended
pl: Konto użytkownika zawieszone

en: User Dashboard
pl: Kokpit użytkownika

en: User Level
pl: Poziom użytkownika

en: User Login ID
pl: Twój identyfikator logowania

en: User Signup Approved
pl: Rejestracja użytkownika zatwierdzona

en: User Signup Declined
pl: Rejestracja użytkownika odrzucona

en: User Signup Notification
pl: Powiadomienie o rejestracji użytkownika

en: User registration is disabled
pl: Rejestracja użytkowników jest wyłączona

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username already exists.
pl: Nazwa użytkownika już istnieje.

en: Username is Empty!
pl: Nazwa użytkownika jest pusta!

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users will be asked for reCAPTCHA verification before download.
pl: Przed pobraniem użytkownicy zostaną poproszeni o weryfikację reCAPTCHA.

en: Valid Chars:
pl: Prawidłowe znaki:

en: Value
pl: Wartość

en: Verification Settings
pl: Ustawienia weryfikacji

en: Verify CAPTCHA to Download
pl: Zweryfikuj CAPTCHA aby pobrać

en: Version
pl: Wersja

en: Version:
pl: Wersja:

en: View
pl: Zobacz

en: View Count
pl: Liczba wyświetleń

en: View File
pl: Zobacz plik

en: View&nbsp;Count:
pl: Ilość wyświetleń:

en: Views
pl: Widoki

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Weak
pl: Słabe

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

en: Who should be able to download?
pl: Kto ma uprawnienia do pobrania?

en: Who will have access to server file browser
pl: Kto będzie miał dostęp do przeglądarki plików serwera

en: Width
pl: Szerokość

en: Wrong Password!
pl: Nieprawidłowe hasło!

en: Wrong Password. Try Again!
pl: Złe hasło. Spróbuj ponownie!

en: You are already logged in.
pl: Jesteś już zalogowany.

en: You are not allowed to change settings!
pl: Nie masz uprawnień do zmiany ustawień!

en: You are not allowed to download this item!
pl: Nie masz uprawnień do pobrania tego elementu!

en: You are not allowed to download.
pl: Nie masz uprawnień do pobierania.

en: You are not allowed to execute this action!
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności!

en: You are not authorized to access this page
pl: Nie masz uprawnień do dostępu do tej strony

en: You are not authorized!
pl: Nie masz uprawnień!

en: You can change the preview text
pl: Możesz zmienić tekst podglądu

en: You can use one or more of following methods to lock your package download:
pl: Aby zablokować pobieranie pakietu, możesz skorzystać z jednej lub więcej poniższych metod:

en: You can use single or multiple password for a package. If you are using multiple password then separate each password by []. example [password1][password2]
pl: Możesz użyć jednego lub wielu haseł dla pakietu. Jeśli używasz wielu haseł, oddziel każde hasło znakiem []. przykład [hasło1] [hasło2]

en: You don't have permission to download this file
pl: Nie masz uprawnień do pobrania tego pliku

en: You need to create an app from Google developer console, them from Credentials tab, create an API key and OAuth client ID and use those info in the following fields.
pl: Musisz utworzyć aplikację w konsoli programisty Google, następnie w karcie Dane uwierzytelniające, utworzyć klucz API i identyfikator klienta OAuth, a następnie użyć tych informacji w poniższych polach.

en: Your Download Link is Ready
pl: Twój odnośnik pobrania jest gotowy

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your First Name
pl: Twoje Imię

en: Your IP address is blocked!
pl: Twój adres IP jest zablokowany!

en: Your Last Name
pl: Twoje nazwisko

en: Your account has been created successfully and login info sent to your mail address.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone, a dane logowania zostały wysłane na Twój adres e-mail.

en: Your account has been created successfully.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone.

en: Your account has been suspended
pl: Twoje konto zostało zawieszone

en: Your can configure a cron job from your hosting control panel using the url above for reliable cron execution.
pl: Możesz skonfigurować zadanie cron w panelu sterowania hostingiem, korzystając z podanego powyżej adresu URL, aby zapewnić niezawodne wykonywanie poleceń cron.

en: Your email address is blocked!
pl: Twój adres email jest zablokowany!

en: Your signup request is declined
pl: Twoja prośba o rejestrację została odrzucona

en: Youtube Profile URL
pl: Adres URL profilu YouTube

en: [ %s ] New User Registration
pl: [ %s ] Rejestracja nowego użytkownika

en: [%s] Update Available
pl: [%s] Dostępna aktualizacja

en: activate to sort column ascending
pl: włącz, aby sortować kolumnę rosnąco

en: activate to sort column descending
pl: włącz, aby sortować kolumny malejąco

en: attached file is missing/deleted
pl: załączony plik jest brakujący/usunięty

en: download
pl: pobierz

en: downloads
pl: pobierania

en: file(s)
pl: plik(i)

en: password
pl: hasło

en: reCAPTCHA Secret Key
pl: reCAPTCHA klucz prywatny

en: reCAPTCHA Settings
pl: reCAPTCHA ustawienia

en: reCAPTCHA Site Key
pl: reCAPTCHA klucz witryny

en: view
pl: widok

en: views
pl: widoki
