3E na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

3E na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Dnia 30.03.2017r. uczennice klasy 3E wraz z wychowawczynią, Panią Moniką Wlaź i Panią Barbarą Frącek miały okazję uczestniczyć w interesującym wydarzeniu, którym były Dni Otwarte na Politechnice Rzeszowskiej. Głównym celem wyjazdu było zapoznanie się z ofertą edukacyjną uczelni, na której część klasy ma zamiar rozpocząć studia.

Studenci przygotowali wiele atrakcji m.in. wykłady, pokazy i stoiska. Jednym z ciekawszych było spotkanie z absolwentem uczelni, który mówił o tym, jak połączyć pasję z edukacją. Dużym zaskoczeniem były zorganizowane dla odwiedzających konkursy, w których można było wygrać przydatne dla maturzystów nagrody.

Udział w Dniach Otwartych okazał się ciekawym, wartościowym doświadczeniem, które niewątpliwie przyczyni się do podjęcia decyzji związanej z wyborem kierunku studiów.

Weronika Kotula
Klaudia Liszka
Monika Wlaź