6. Leżajski Bieg Zośki Turosz

25 maja br. odbył się 6. Leżajski Bieg Zośki Turosz z udziałem reprezentacji Zespołu Szkół Licealnych. Wydarzenie sportowe miało na celu propagowanie biegania i aktywności fizycznej oraz było okazją do uhonorowania wspaniałej biegaczki Pani Zofii Turosz. W imprezie uczestniczyło około 400 biegaczy; dzieci, młodzież i dorośli. Rywalizacja odbywała się na różnych dystansach. Uczniowie ZSL walczyli na dystansie 3km. Był to bardzo udany występ licealistów. Julia Białkowska (If) zajęła I miejsce wśród dziewcząt. IV na metę przybiegła Małgosia Hryniewska(Ib). W kategorii chłopców Dawid Półćwiartek (Iw) zajął II miejsce, Krystian Sitarz (Ib) III, a Vladek Bielov (Itl) IV.

Bartek Kłos z klasy Iw, zdecydował się na udział w biegu głównym na 15 km. Ten wysportowany chłopak ukończył bieg w świetnej formie i osiągnął bardzo dobry wynik. W swojej kategorii: M16-29 lat zajął VI miejsce. W klasyfikacji ogólnej Bartek uplasował się na 29 miejscu na 289 zawodników.

Wszystkim biegaczom z ZSL dziękujemy za reprezentowanie szkoły i gratulujemy wspaniałych wyników.