Akcja charytatywna dla pani Barbary Długoń

Akcja charytatywna dla pani Barbary Długoń

14 listopada przeprowadziliśmy na terenie szkoły charytatywną zbiórkę pieniędzy na rehabilitację naszej nauczycielki Pani Barbary Długoń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zrozumienie i okazaną pomoc: uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkoły, a w szczególności Samorządowi Uczniowskiemu oraz klasie 3g i 2i za pyszne wypieki.

W pomoc włączyli się nasi sponsorzy, którym w tym miejscu pragniemy gorąco podziękować. Sponsorami naszych nagród byli: Restauracja “Stokrotka” w Giedlarowej, Pizzeria “Francesco”, “Kebab Istambul”, Pub “Marwel”, Restauracja “Trio”, Zaproszenia NAVI, Drukarnia Emka, Centrum fryzjersko – kosmetyczne Jadwiga Gut Hakobyan, Gabinet kosmetyczny “Narcyz”, Salon fryzjersko- kosmetyczny “Matrix”, Salon Fryzjerski “Agata”, Łuszczki photography, Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Leżajsku, Drogeria “Jaśmin”, “Mydlarnia”, Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY.

Wychowankowie Pani Barbary Długoń – klasa 3i