Andżelika Rymarz w finale XI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Andżelika Rymarz w finale XI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Andżelika Rymarz z klasy 1a LO uczestniczyła w XI Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej zorganizowanym przez czasopismo “Charaktery”, który odbył się 30 marca br. w VII LO w Warszawie. Zakwalifikowanie się do tego etapu wymagało od niej wiele pracy, przestudiowania książki A. Chrzanowskiej pt. “Ja i inni” oraz podanych przez organizatora artykułów z zakresu psychologii, a następnie rozwiązaniu z sukcesem szczegółowego testu on line sprawdzającego wiedzę dotyczącą badań psychologicznych. Jest to niezwykły sukces naszej uczennicy zważywszy na fakt, że spośród ponad 1070 uczestników turnieju, do finału przeszło jedynie 100 osób. Do najwyższego etapu, Andżelika przestudiowała jeszcze 10 artykułów i przygotowała odpowiedzi na podane przez organizatora tematy z zakresu „Psychologia i życie”.

Gratulujemy Andżelice wyjątkowego osiągnięcia i bogatej wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Rup

Udział w Turnieju był dobrą okazją, by nawiązać nowe znajomości, lepiej poznać siebie i zrozumieć drugiego człowieka. Nie sądziłam, że psychologia może się okazać tak ciekawa. Można poszerzyć swoje horyzonty, zdobyć wiedzę, która z pewnością przyda się w życiu.

Andżelika Rymarz