„Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” – spotkanie z policjantem klas II

„Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” – spotkanie z policjantem klas II

W ramach akcji „Bezpieczne wakacje” w naszej szkole odbyło się w dniu 31 maja 2017 r. spotkanie uczniów klas drugich z przedstawicielami policji, starszym aspirantem Panem Krystianem Bryniarskim oraz rzecznikiem prasowym policji w Leżajsku Panem Tomaszem Potejko, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zapoznania się z konsekwencjami łamania przepisów drogowych przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pan Krystian przestawił ciekawe filmy i zdjęcia obrazujące drastyczne skutki brawurowego i nieprzepisowego zachowania się na drodze. Zachęcił młodzież do zachowania bezpieczeństwa i odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego.

Izabela Miazga, Jadwiga Jarosz – Świdrak