Bieg Charytatywny Dla Pani Barbary Długoń

Bieg Charytatywny Dla Pani Barbary Długoń

W niedzielę, 18 marca 2018r., pomimo trudnych warunków pogodowych, odbył się Bieg Charytatywny Dla Pani Barbary Długoń. Na liście startowej znalazło się ponad czterysta osób, zarówno uczniów naszej szkoły, przyjaciół, amatorów aktywnego wypoczynku, jak i profesjonalnych biegaczy. Organizatorami biegu był Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku wraz z Nowosarzyńską Grupą Biegową i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Leżajsku.

A oto wyniki sportowej rywalizacji:

Kategoria biegowa:

Kobiety:
1.       Ożóg Paulina
2.       Szubart Dorota
3.       Mach Agata

Mężczyźni:
1.       Ceberak Bartosz
2.       Stasiowski Piotr
3.       Szczęch Jakub

Kategoria Nordic Walking:

Kobiety:
1.       Pokrywka Bożena
2.       Jarosz Anna
3.       Krawiec Barbara

Mężczyźni:
1.       Latuszek Bogdan
2.       Guzowski Maciej
3.       Niemczyk Bogusław

Nagrodzono także najmłodszych biegaczy a wśród wszystkich uczestników rozlosowano upominki ufundowane przez sponsorów. W trakcie imprezy zlicytowano przekazane na ten cel: rower stacjonarny  oraz smartfon. Cały dochód z akcji, wraz z opłatami startowymi, przeznaczono na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Barbary Długoń.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Ludziom Dobrej Woli, którzy wzięli udział w biegu lub w inny sposób wsparli naszą akcję.

Andrzej Tofilski