Biolodzy i matematycy na kajakach

Biolodzy i matematycy na kajakach

Uczniowie klas 2a i 2b/biol-chem/ oraz klasy 2c/mat-fiz/ wraz z nauczycielkami: Agnieszką Lizak, Elżbietą Naróg, Bożeną Baj i Elżbietą Rup wyruszyli 13 czerwca 2017 roku do Zwierzyńca na spływ kajakowy.

Przepłynęli 3 odcinki na trasie: Obrocz-Zalew Rudka – Bagno – Turzyniec. Po raz kolejny udowodnili, że radzą sobie świetnie nie tylko z nauką. Po wyczerpującym zmaganiu się z wiatrem, wartkim nurtem rzeki no i oczywiście wiosłowaniem w wyśmienitych nastrojach dotarli do celu. Teraz należało tylko uzupełnić stracone kalorie grillowanymi kiełbaskami, owocami i przeróżnymi słodkościami.
Czas spędzony wspólnie na aktywnym wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody oraz opalenizna przypomniała nam o zbliżających się wakacjach.

Elżbieta Naróg