CHARITY EVENT – 6 GRUDNIA

CHARITY EVENT – 6 GRUDNIA

Grupa Erasmus+ i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają wszystkich uczniów i nauczycieli na do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, która odbędzie się w naszej szkole, w holu głównym w środę 6 grudnia. Podczas tej imprezy organizujemy super kiermasz, na którym będzie można zakupić wykonane własnoręcznie przez nas dekoracje świąteczne, czapki, słodycze i ciasta  i nie tylko. Szczęśliwcy staną też się posiadaczami voucherów na basen, stylizacje u kosmetyczki czy  fryzjera .

Naszym celem jest pomoc w odbudowie szkoły w Ahungalli na Sri Lance, zniszczonej przez tsunami.

Podarujmy naszym rówieśnikom ze Sri Lanki lepszą przyszłość. Oni potrzebują naszej pomocy.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy, zmienia świat, czyjś świat.

Serdecznie zapraszamy.