Kiermasz charytatywny dla szkoły na Sri Lance (ERASMUS+)

Kiermasz charytatywny dla szkoły na Sri Lance (ERASMUS+)

6 grudnia 2017r grupa Erasmus+ wraz z Samorządem Uczniowskim. zorganizowała „Charity Event for Sri Lanca”, czyli kiermasz charytatywny.

Celem akcji była pomoc w odbudowie szkoły w Ahungalli  na Sri Lance zniszczonej przez tsunami.

Główną atrakcją był kiermasz, na którym można było kupić wykonane przez uczniów dekoracje świąteczne, czapki, szaliki i wiele innych. Specjalnie na tę okazję zostały upieczone ciasta i ciasteczka.  Odbyło się również losowanie, podczas którego szczęśliwcy wygrali m.in. kupony do kosmetyczki, fryzjera, na basen oraz akcesoria do telefonu.

Przy zakupie dowolnego produktu uczniowie otrzymywali zwolnienia z odpowiedzi ustnej oraz niezapowiedzianych kartkówek.

Szkolni artyści – tegoroczni uczestnicy ,,Chrobry ma talent’’ uświetnili swoimi występami to wydarzenie.

Za foto-relację naszego kiermaszu odpowiedzialna była Zuzanna Ostolska z kl. 1F, wideo-relację Antonii Biały i Michał Sroka z 1A, natomiast całą imprezę poprowadził Mateusz Pajączek z kl. 2B pod kierunkiem opiekunek projektu.

Łączna kwota, którą udało nam się zebrać to 3190, 97zł.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za tak ogromne zainteresowanie oraz zaangażowanie.

Patrycja Dudek
Weronika Noga
Bogusława Kotwica

Autorem filmiku jest Antonii Biały z 1A