Christmas Event 2018

Christmas Event 2018

17 grudnia 2018 nasza aula szkolna rozbrzmiewała najpiękniejszymi kolędami i piosenkami świątecznymi z różnych zakątków świata, a to wszystko za sprawą kolejnej już edycji Christmas Event.

Tegoroczne show było zorganizowane w ramach podziękowania uczniom naszej szkoły za hojność okazaną podczas zbiórek pieniędzy, które odbywają się w naszej szkole przez cały rok.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-instrumentalne wykonując utwory świąteczne po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku i francusku. Poziom artystyczny konkursu był jak każdego roku niezwykle wysoki. Nasza młodzież wykonując niemalże profesjonalnie swoje utwory, wprowadzili wszystkich obecnych w świąteczny nastrój. O dobry humor zebranych zadbał sam Święty Mikołaj i Jego Świta. Tegoroczny Christmas Event prowadziły uczennice klasy 2f Magdalena Kryla i Magdalena Tokarz. W przygotowanie show zaangażowały się Panie Aleksandra Zając i Agnieszka Kwiecień.

Dziękujemy serdecznie Wszystkim uczestnikom koncertu i osobom zaangażowanym w jego przygotowanie.

Aleksandra Zając