Dni Otwartych Drzwi w Chrobrym (maj 2019 r.)

Dni Otwartych Drzwi w Chrobrym (maj 2019 r.)

W dniu 17 maja 2019 r. (piątek) szkoła była otwarta już od wczesnych godzin rannych. Dla gimnazjalistów i ósmoklasistów przygotowano liczne atrakcje, których charakter odzwierciedlał kierunki kształcenia w „Chrobrym”.

Delegacja uczniów, którzy w listopadzie 2018 r. odbyli praktyki zagraniczne we Włoszech wraz z koordynatorem projektu – przygotowała stoisko, promujące projekt pt. “Młodzież z ZSL w Leżajsku aktywnie podnosi swoje kompetencje”. Kącik pełen gadżetów, wspomnień, a przede wszystkim informacji – zachęcał tegorocznych absolwentów gimnazjum oraz szkoły podstawowej do wyboru klas technicznych.

Poniżej kilka zdjęć oraz stworzony na tę okoliczność filmik z pobytu na praktykach zawodowych w malowniczo położonej Dolinie Aosty we Włoszech.