Drugi etap XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”

Drugi etap XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”

Z radością informujemy, że do drugiego etapu XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O DIAMENTOWY INDEKS AGH” zakwalifikowało się 15 uczniów naszej szkoły.

z matematyki: Aleksandra Leja(3c), Konrad Żyrek (3c), Paweł Szantula(3c), Łukasz Murdzia (3c), Mateusz Joniec (3c), Jakub Polański(3c) Kamil Naróg (3c), Krzysztof Wilkos (3d), Hubert Kycia (2d), Łukasz Łobodziński (2d), Jakub Mazur (2d), Łukasz Czarniecki (2d) i Tymoteusz Typrowicz (1c) z fizyki : Mateusz Joniec (3c), Aleksandra Leja(3c), Paweł Szantula(3c), Anna Konieczny (3c) , Mateusz Sałęga(2d) i Tymoteusz Typrowicz (1c) z informatyki: Mateusz Joniec (3c)

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Drugi etap olimpiady odbędzie się w dniach 27- 28 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu.

POWODZENIA!!!

Elżbieta Naróg