Dwóch uczniów naszej szkoły wyróżnionych w finale XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Dwóch uczniów naszej szkoły wyróżnionych w finale XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

16 lutego 2018 roku o godzinie 9.00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie odbyło się uroczyste podsumowanie XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała. Wyróżnieni uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody, a ich nauczyciele listy gratulacyjne.

Jest to konkurs, którego organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Łańcucie we współpracy z dyrekcjami szkół, których uczniowie biorą udział w konkursie. Konkurs ma trzy etapy, przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych.

Bardzo miło nam poinformować, że komisja wojewódzka wyróżniła dwóch uczniów naszej szkoły. Są nimi: Jakub Mazur (uczeń klasy 2 d) i  Konrad Żyrek (uczeń klasy 3 c).

Uczniom i ich nauczycielom, Elżbiecie Naróg i Bogdanowi Wójtowiczowi, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bogdan Wójtowicz