Dzień Rzucania Palenia Papierosów

Dzień Rzucania Palenia Papierosów

18 listopada br. czyli trzeci czwartek listopada to Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się kampania profilaktyczna.

Prezentacja na monitorach w korytarzach szkolnych, przemowa wygłoszona przez radiowęzeł szkolny przez przedstawicieli samorządu uczniowskiego oraz konkurs na plakat profilaktyczny zachęcały wszystkich odbiorców do zdrowego trybu życia.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na plakat. Wpłynęło 60 prac odznaczających się wysokim poziomem artystycznym. Komisja konkursowa nagrodziła 8 plakatów przyznając im wyróżnienia. Autorami nagrodzonych prac są:

Adrian Babiarz z kl.3gp
Julia Więcław z kl. 3bp
Julia Kostek z kl. 2b
Karol Marzęciak z kl.1b
Milena Szybiak z kl.2c
Kornelia Kwitkowska z kl.3bp
Wilkos Magdalena z kl.1a
Emilia Stąpor z kl.3bg

Wybrane prace, a zwłaszcza te nagrodzone, zostały umieszczone na wystawie w głównym holu szkoły.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy a wszystkim życzymy dużo zdrowia bez dymu nikotynowego.

Elżbieta Rup