Eliminacje Regionalne Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces 2019”

Eliminacje Regionalne Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces 2019”

Wioletta Bochenek i Dominik Tudryn reprezentowali naszą szkołę podczas Eliminacji Regionalnych jednego z największych i najbardziej znanych w Polsce konkursów piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Wygraj Sukces ” w Tarnobrzegu.

Festiwal ten składa się z trzech etapów, a w tym roku odbywa się już po raz dwudziesty czwarty. Do pierwszego etapu, czyli eliminacji wstępnych w całej Polsce przystąpiło około 2500 młodych wokalistek i wokalistów. Do eliminacji regionalnych zakwalifikowało się tylko nieco ponad 800 wykonawców.

Podczas eliminacji regionalnych w Przeworsku zaprezentowali się wokaliści z regionu całej południowowschodniej Polski od Zamościa, przez Lubaczów, Tomaszów Lubelski, Krosno, Brzozów, Przemyśl, Jasło, Tarnów i Rzeszów.

Zarówno Wioletta jak i Dominik świetnie zaprezentowali się na scenie, natomiast jury spośród 40 przesłuchanych osób do ścisłego finału wytypowało TYLKO dziewięcioro wykonawców. Wśród nich znalazł się Dominik Tudryn.

Serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy wszystkich na FINAŁ FESTIWALU we wrześniu do Tarnobrzega.