Erasmus + na Dniu Otwartym Szkoły

20 maja 2016 roku nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty dla uczniów szkół gimnazjalnych. Projekt Erasmus+ „Feel the Spirit of a Modern Europe Bringing Entrepreneurship into Schools” był również obecny podczas tego ważnego wydarzenia. Uczennice biorące udział w projekcie ochoczo zachęcały młodszych kolegów i koleżanki do wyboru naszej szkoły na kolejnym etapie edukacyjnym.

Na naszym stoisku gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z obecnie realizowanym projektem, zobaczyć wyroby ceramiczne wykonane przez czeskich partnerów projektowych, przyjrzeć się słonikom-pluszakom ze Sri Lanki czy też odpowiedzieć na pytania dotyczące Unii Europejskiej.
Nasz projekt reprezentowały: Magdalena Koprek (1d), Aleksandra Majewska (1h), Aleksandra Białkowska (1f), Róża Czenczek (1f), Łucja Jasińska (2g) oraz Sandra Rech (2g), za których pomoc serdecznie dziękujemy.

Dominika Polańska