Erasmus+ z wizytą w Rzeszowie

6.12.2016r. została zorganizowana wycieczka do Rzeszowa będąca częścią programu piątego spotkania w ramach realizacji projektu “Erasmus+ Feel the Spirit of a Modern Europe – Bringing Entrepreneurship into Schools”. W godzinach porannych wszyscy wraz z przyjaciółmi z zagranicy zebraliśmy się pod szkołą i ruszyliśmy w drogę.

Pierwszą atrakcją było zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie, która budowana latami przez mieszkańców miasta, służyła jako sklepy, magazyny, a w czasie wojen i kataklizmów była schronieniem. Przyglądając się uważniej, mogliśmy dostrzec relikty średniowiecznych murów, ślady pożarów czy kilkusetletnie cegły. Po ciekawej lekcji historii udaliśmy się na obiad do pobliskiej restauracji. Kolejnym punktem wycieczki był turniej kręglarski i wyścig gokartów, na których mogliśmy sprawdzić nasze umiejętności, a przy tym miło spędzić czas. Szczególnie ostatnia atrakcja bardzo przypadła do gustu uczestnikom naszego projektu. Wieczorem, zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Leżajska. Dzięki temu wyjazdowi nie tylko poznaliśmy się lepiej, lecz także dobrze się bawiliśmy i miło spędziliśmy dzień Św. Mikołaja.