Finał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców

Finał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców

11 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku rozegrano Finał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Zawodników i opiekunów drużyn powitali Dyrektor ZSL w Leżajsku p. Zbigniew Trębacz i Dyrektor Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie p. Jacek Bigus. Zawody sędziowali: p. Lucjan Pudełkiewicz i p. Tomasz Kisielewicz.

W zawodach wystąpiły drużyny siatkarskie z:
I LO w Krośnie – opiekun p. Krzysztof Nalborski
LO w Nisku – opiekun p. Agata Zych
V LO w Rzeszowie – opiekun p. Jacek Podpora
ZSL w Leżajsku – opiekun p. Adam Kowalski

Wyniki poszczególnych meczów:
LO Nisko – V LO Rzeszów 0 : 2
ZSL Leżajsk – I LO Krosno 2 : 0
I LO Krosno – LO Nisko 2 : 0
ZSL Leżajsk – V LO Rzeszów 0 : 2

Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce – V LO Rzeszów
II miejsce – ZSL Leżajsk
III miejsce – I LO Krosno
IV miejsce – LO Nisko

Atmosferę zawodów finałowych podgrzewali kibice z Leżajska i Niska oraz licealne cheerleaderki.

Zespoły uczestniczące w Finale Wojewódzkim Licealiady w piłce siatkowej chłopców otrzymały dyplomy i puchary, a zwycięzcy dodatkowo medale.
Drużyna ZSL w Leżajsku wystąpiła w składzie: Patryk Burek, Wiktor Wanat, Sylwester Cebula, Konrad Świtalski, Patryk Dąbek, Jakub Sitkowski, Michał Krzyżak, Łukasz Półtorak, Michał Kycia, Kamil Pondel, Radosław Łabuda, Stanisław Menczak, Michał Stopyra, Marek Nicpoń.

Trenerowi p. Adamowi Kowalskiemu i naszym „srebrnym chłopakom” serdecznie gratulujemy.

Maria Skrzat