Interaktywne Warsztaty Języka Angielskiego z Native Speakerem

Interaktywne Warsztaty Języka Angielskiego z Native Speakerem

3 kwietnia 2019r uczniowie klasy 1b LO uczestniczyli w interaktywnych warsztatach języka angielskiego prowadzonych przez rodowitego mieszkańca Wysp Brytyjskich, Anglika pochodzącego z Bristolu, Rossa Mulkern.

Warsztaty obejmowały cztery sesje poświęcone współczesnej Wielkiej Brytanii, Anglii, Szkocji i Irlandii.

Uczniowie poszerzyli wiedzę dotyczącą aspektów kulturowych współczesnej Wielkiej Brytanii, współczesnego języka angielskiego oraz rozwijali sprawności językowe poprzez interaktywne rozbudzające ciekawość poznawczą ćwiczenia w mówieniu, rozumieniu tekstu ze słuchu i tekstu pisanego. Nie zabrakło również angażujących gier i zabaw językowych.

Warsztaty były przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie i z typowym dla rodowitych Brytyjczyków poczuciem humoru.

Bogusława Kotwica