Konkurs fizyczny  „Piękne doświadczenie, fascynujące wyjaśnienie”

Konkurs fizyczny „Piękne doświadczenie, fascynujące wyjaśnienie”

Miło nam poinformować, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Joanna Kozyra, Michał Świdrak oraz Daniel  Upchurch z klasy 1c,  zakwalifikowała się do kolejnego etapu doświadczalnego  konkursu  z fizyki. Nasi uczniowie  zaprezentowali prawa fizyki w mechanicznych systemach przenoszenia napędu. Finał konkursu zostanie rozegrany 24 marca 2021 w auli Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów

Doświadczalny Konkurs Fizyczny „Piękne doświadczenie, fascynujące wyjaśnienie” organizowany jest przez Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej.

Gorąco zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Agnieszka Burda