Konkurs z Języka angielskiego FOX

Konkurs z Języka angielskiego FOX

28 lutego 2017 roku odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który skierowany był do uczniów Gimnazjów oraz Szkół Licealnych. Jak co roku konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, ale także i gimnazjalistów. Łączenie wzięło w nim udział 53 uczniów. Mieliśmy zaszczyt gościć uczniów z Gimnazjum w Starym Mieście, Leżajsku, Woli Zarczyckiej, Majdanie Łętowskim oraz Grodzisku Górnym, którzy przybyli do naszej szkoły wraz z opiekunami. Wszyscy uczniowie podzieleni byli na 3 kategorie: Ducks- klasy pierwsze i drugie gimnazjum, Lions- klasy trzecie Gimnazjum i pierwsze Liceum oraz Eagles- klasy drugie i trzecie Liceum. Zadaniem wszystkich uczestników było rozwiązanie testu, który zawierał bardzo zróżnicowane i niekiedy podchwytliwe pytania. W celu przygotowania się do części pytań uczniowie musieli wcześniej przeczytać krótkie książeczki w języku angielskim.

Osoby, które uzyskały najlepszy wynik w szkole to:

Długosz Katarzyna- klasa 1 Gimnazjum Miejskie w Leżajsku
Upchurch Joanna- klasa 3 Gimnazjum Miejskie w Leżajsku
Koza Ann- klasa 1 Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku
Bzdoń Wiktoria- klasa 1 Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku
Czech Noel- klasa 1 Gimnazjum Miejskie w Leżajsku
Ćwikła Karolina- klasa 1 Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku
Kurdziel Piotr- klasa 2 Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 13 czerwca 2017 roku w gabinecie Pana Dyrektora Szkoły. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „FOX” w roku 2018.

Dziękujemy również pani Annie Mielniczek za pomoc w trakcie konkursu.
Szkolni opiekunowie konkursu:

Justyna Pająk i Iwona Wędzicha