Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Do finału ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” zakwalifikowało się pięciu uczniów z klasy 3d : Rafał Ćwiek, Bartłomiej Giża, Damian Kozyra, Mateusz Leja i Konrad Miazga. 4 kwietnia w Krakowie odbyły się zawody centralne , w których wzięło udział trzech naszych uczniów : Mateusz Leja, Konrad Miazga i Damian Kozyra.

Laureatem II stopnia z matematyki Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej został Konrad Miazga z klasy 3d. Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs „O Złoty Indeks PK” przeprowadza Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki pod patronatem Rektora Politechniki Krakowskiej. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a jego uczestnikami mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, przystępujący w bieżącym roku szkolnym do egzaminu maturalnego. Przebiega w dwóch etapach : pierwszy na platformie e-learningowej , a drugi na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej. Organizowany jest w dwóch dyscyplinach: matematyka i chemia.

Elżbieta NARÓG