,,Kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”

,,Kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”

W dniach 20-21 kwietnia 2017r. klasa II ,,b” wraz z opiekunami: Panią Barbarą Frącek, Panem Bogusławem Majchrem i Panem Jackiem Brzuzanem udała się na wycieczkę w Bieszczady. Wyjeżdżając z Leżajska uczniowie musieli pożegnać wiosnę, ponieważ w górach czekała na nich piękna zima.

Pierwszego dnia wszyscy odwiedzili zagrodę żubrów i bieszczadzkie muzeum przyrodnicze, które bardzo zaciekawiło klasę biologiczno-chemiczną. Wieczorem uczniowie udali się na wypoczynek do ośrodka i zjedli pyszną obiadokolację.

Następnego dnia po śniadaniu wycieczkowicze udali się na Zaporę Solińską i w pięknym plenerze wykonali wiele ciekawych zdjęć.

Drugi dzień wycieczki zakończyli wizytą w rzeszowskim kinie, w którym mieli okazję obejrzeć najnowszą część filmu ,,Szybcy i Wściekli 8″.

Wyjazd w Bieszczady okazał się bardzo udany i na pewno na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.

Aleksandra Suszyło
Barbara Frącek