Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych

Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych

11 października 2017r. odbyła się Rejonowa Licealiada w Sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół średnich z powiatów: leżajskiego, łańcuckiego, rzeszowskiego i rzeszowskiego grodzkiego. Dziewczęta z ZSL w składzie: Kinga Kula, Katarzyna Iskra, Magdalena Baran, Aleksandra Kula, Agata Pokrywka, Nina Siry, Paulina Urban, Gabriela Wiatr, Aleksandra Woźniak i Magdalena Mach – zajęły III miejsce. Zespół chłopców  uplasował się na VII miejscu. Skład sztafety chłopców: Marek Ćwikła, Rafał Burek, Radosław Baj, Mateusz Dubel, Hubert Dymowicz, Maciej Klekacz, Michał Leja, Dominik Marczak, Karol Urban, Bartłomiej Wojtyna oraz Patryk Paluch.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.

Maria Skrzat