Logistycy zdobywają doświadczenie zawodowe

Logistycy zdobywają doświadczenie zawodowe

W dniu 12 października 2021 roku  uczniowie klasy 4 Technik Logistyk  udali się na wycieczkę do firmy BorgWarner  w Dolinie Lotniczej Rzeszów – Jasionka.

Uczniowie mogli zobaczyć hale produkcyjne oraz centrum logistyczne.

BorgWarner prowadzi działalność produkcyjną na Podkarpaciu od 2008 r.   Zajmuje się produkcją turbosprężarek do silników benzynowych i diesla dla Volkswagena, Fiata/GM, Forda oraz Audi. Fabryka w Jasionce jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner. Zatrudnia ona ponad 1000 pracowników, ale ciągle poszukuje nowych, dynamicznie rozbudowując swój zakład. Jest to już kolejna firma, która chętnie przyjmuje na wycieczce uczniów naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie, oraz umożliwienie uczniom poznania logistyki przemysłu  motoryzacyjnego. Dzięki takim wyjazdom uczniowie z naszego Technikum  widzą potrzebę kształcenia się na kierunkach technicznych.

Agnieszka Kolano