Logistyka w praktyce

Logistyka w praktyce

8 grudnia 2017 klasa 3 Technik Logistyk  wraz w wychowawcą panią Agnieszka Kolano i panią Elżbietą Juzyniec wybrała się na kolejną wycieczkę dydaktyczną .

Pierwszym punktem na drodze młodych logistyków była firma Handlopex, zajmująca się składowaniem i sprzedażą wielu rodzajów opon. Po obejrzeniu filmu promocyjnego i wysłuchaniu krótkiego wykładu  o specyfice firmy, uczniowie zwiedzili czteropoziomowy magazyn. Wysokie na kilkanaście metrów składowisko opon na wszystkich zrobiło ogromne wrażenie.

Logistycy usłyszeli też , że są bardzo chętnie zatrudniani w obecnej chwili i muszą oni znać wszelkie prawidła ekonomii, finansów, prawa i transportu, a  wszystkim umiejętnie wykorzystywać je w praktyce.

Dziękujemy za ciekawą wycieczkę!

Wychowawca Agnieszka Kolano