Mamy cztery finalistki w XII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Mamy cztery finalistki w XII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej

3 marca br. odbyły się eliminacje do finału XII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, w którym wzięły udział uczennice z naszej szkoły. Najwyższe wyniki w teście on-line uzyskały i tym samym zakwalifikowały się do ścisłego finału:
Andżelika Rymarz kl. 2a LO,
Katarzyna Piotrowska kl. 1bg LO,
Weronika Ciołek kl. 1ag LO,
Kamila Grabarz kl. 1bg LO,
4 kwietnia w Warszawie będą walczyć o indeks na Uniwersytet Jagieloński na kierunek psychologia. Na wyróżnienie zasługują również Natalia Zdzymira i Natalia Bartuś z kl. 1bg LO oraz Katarzyna Popowicz z kl. 1ap LO, którym bardzo niewiele punktów brakło aby zakwalifikować się do finału.

Elżbieta Rup