Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich – „Kocham Cię, Europo!”

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich – „Kocham Cię, Europo!”

26 września 2019r. z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku po raz kolejny odbędzie się Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich. Jest to konkurs międzyszkolny. Serdecznie zapraszamy drużyny ze szkół podstawowych oraz z naszej szkoły o zgłaszanie swojego uczestnictwa w naszym konkursie. Formuła Konkursu oparta jest na programie telewizyjnym „Kocham Cię, Polsko!”

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej naszej szkoły. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 19 września 2019r.

Zgłoście swoją drużynę już dziś. Każda grupa może przyprowadzić kibiców, którzy będą wspomagać swój zespół. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Na uczestników czekają ciekawe nagrody.

Organizatorzy:
Monika Dudzińska
Edyta Ulman