Mikołaj dla Bartusia

Mikołaj dla Bartusia

4.12.2018r. odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna dla bardzo chorego chłopca – Bartusia, który walczy z glejakiem mózgu, padaczką i autyzmem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za włączenie się w akcję. Dzięki Wam zebraliśmy ponad 3 tyś. złotych. Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację chłopca.

Z całego serca pragniemy podziękować sponsorom za przekazane fanty do loterii tj. pani Agnieszce Nicpoń z drogerii „ Sekret urody”, Maaw Sport, Panu Wojciechowi Surmie – dyrektorowi MOSIR w Leżajsku, uczniom naszej szkoły oraz drukarni Move360 za wydrukowanie plakatów informacyjnych.

Dziękujemy uczennicom z klasy 2f, które pięknie zatańczyły specjalnie dla Bartusia.

Pyszne ciastka i babeczki upiekli uczniowie klasy 1f i 3i.

Akcję przeprowadziła klasa 1f, a nad jej przebiegiem czuwały panie Izabela Miazga, Jadwiga Świdrak oraz Aleksandra Panocha.

Aleksandra Panocha