Niecodzienna wizyta w naszej szkole

Niecodzienna wizyta w naszej szkole

W dniach 10-11.09.2018r. naszą szkolę odwiedziła Netaly wyjątkowo sympatyczna kobieta. Biegle włada wieloma językami, m.in.  przez 12 lat  uczyła  języka angielskiego w Azji. Aktualnie wykłada język chiński na Uniwersytecie w Hajfie. Dużo podróżuje, w Polsce jest już kolejny raz. Netaly po zwiedzeniu naszej szkoły była pod wielkim wrażeniem. Spędziliśmy z nią lekcję, na której mieliśmy możliwość doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jednym z naszych zadań było odgadnięcie kraju  pochodzenia Netaly . Zadanie nie było proste,  ale wspólnymi siłami udało nam się odgadnąć, że Netaly pochodzi z Izraela. Okazało się to dla nas dużym zaskoczeniem, gdyż nasze domysły sugerowały, że jest osobą z kraju anglojęzycznego. Zapytaliśmy czy nas jeszcze odwiedzi. Odpowiedziała, ze możemy jej się spodziewać już nawet za rok. Było to dla nas nowe doświadczenie, nie na co dzień mamy możliwość rozmawiać z tak ciekawą osobą. A to wszystko dzięki naszej pani Barbarze Frącek. Bardzo dziękujemy!

Aleksandra Wikiera 3A