Obóz rowerowy klasy Iws

Obóz rowerowy klasy Iws

W dniach 02- 04 czerwca 2017r. odbył się obóz rowerowy klasy I ws- grupy sportowej. Bazą obozu był ośrodek naszej szkoły w Ożannie. Uczestnicy obozu każdego dnia pokonywali na rowerach ok. 60 km.
Przemierzyli trasą rowerową Green Velo, ścieżkami i drogami polnymi oraz drogami publicznymi okolice min. Julina, Brzózy Królewskiej, Woli Zarczyckiej, Nowej Sarzyny, Jelnej, Starego Miasta, Kuryłówki, Ożanny, Grodziska Dolnego, Wierzawic, Dębna, Tryńczy i Sieniawy.

W programie obozu były również biegi, marszobiegi i gry terenowe. Zmęczeni obozowicze wieczory spędzali w miłej atmosferze przy ognisku.
03 czerwca wszyscy uczestnicy obozu wzięli udział w „IV Leżajskim Biegu Zośki Turosz”. Był to pierwszy, ale bardzo udany występ reprezentacji naszej szkoły w tej imprezie. W klasyfikacji ogólnej w biegu na 3000 m uczeń naszego liceum Rafał Burek zajął I miejsce. W kategorii szkół średnich zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie mieli konkurencji, zajęli wszystkie miejsca na podium.
Mamy nadzieję, że mimo zmęczenia, te trzy bardzo aktywne dni będą miłym wspomnieniem wszystkich uczestników obozu.

Maria Skrzat