Ogólnopolski Konkurs Geograficzny “Geoplaneta”

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny “Geoplaneta”

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geoplaneta to coroczne wydarzenie odbywające się w naszej szkole w dwóch edycjach Geoplaneta , która w tym roku odbyła się 26.11.2018 i wzięło w nim udział 18 uczniów z klas matematyczno – geograficznych oraz Geoplaneta – Plus , który odbył się 14.03 2019 , w którym wzięło udział 21 uczniów. Konkurs przeprowadzony jest we współpracy z Wydziałem Geologii Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Wiedzy i Kultury Regionalnej i ma na celu szerzenie wiedzy o naszej Ojczyźnie i świecie. Konkurs jest dla uczniów posiadających dużą wiedzę z geografii Polski oraz z zagadnień geografii społeczno – ekonomicznej świata.

W edycji Geoplaneta wyróżnienia uzyskali następujący uczniowie : Lech Marta kl.3 F , Kargol Karolina kl. 3 F , Partyka Karolina kl. 3 F Kosiarska Sara kl. 3 F , Foryt Ilona kl. 2 E , Różycki Dawid kl.2 E Pucia Arkadiusz kl. 2 E.

W edycji Geoplaneta – Plus wyróżnienia uzyskali uczniowie : Kargol Karolina kl. 3 F , Partyka Karolina kl. 3 F , Lech Marta kl. 3 F , Jednacz Izabela kl.2 E , Serafin Wiktoria kl. 2 E.

Alicja świeżawska Grzywna