Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny2016/2017

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny2016/2017

10 października 2017r.  w Dębicy odbyło się wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów za ubiegły rok szkolny. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Zespół Szkół Licealnych im. B. Chrobrego w klasyfikacji końcowej zajął VI miejsce. Jest to bardzo duży sukces naszej szkoły, gdyż w zawodach objętych Licealiadą wzięły udział aż 163 szkoły. Pamiątkową statuetkę i bon o wartości 700 złotych na zakup sprzętu sportowego z rąk Kuratora Oświaty i Prezesa PWSZS w Rzeszowie, odebrali oddelegowani na tę uroczystość uczniowie: Karolina Żak i Michał Krzyżak oraz nauczyciele: Maria Skrzat i Adrian Rauza.

Wysoka lokata naszej szkoły w klasyfikacji wojewódzkiej jest efektem ciężkiej pracy uczniów, zaangażowania nauczycieli oraz wsparcia sportu ze strony Dyrekcji.

Maria Skrzat