Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
„Welcome to – the cinema”

29 maja 2018r. w naszej szkole odbędzie się kolejna, piąta edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu leżajskiego do ujawnienia swojego talentu podczas tego konkursu. Zgodnie z nową formułą, każdy konkurs ma swój motyw przewodni. W tym roku motywem jest piosenka filmowa. Uczestnicy mogą wybrać piosenkę z filmu, serialu lub bajki. W tym roku obowiązującymi językami są: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski. Oceny dokona jury – lektorzy języków obcych i instruktorzy-muzycy.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej naszej szkoły, zachęcamy do zapoznania się z nim i zgłoszenia swojego uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 11 maja 2018r.

Zgłoś się, zaśpiewaj – na uczestników czekają nie tylko tradycyjne nagrody, ale też nagrody niespodzianki.

Organizatorzy:
Paulina Grzenkowicz
Monika Dudzińska
Edyta Ulman

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

publikacja wizerunku – osoba dorosła

publikacja wizerunku – zgoda rodzica