Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
„Welcome to – Eurovision”

29 maja 2019r. w naszej szkole odbędzie się kolejna, szósta edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Serdecznie zapraszamy uczniów z klas 8 szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu leżajskiego do zaprezentowania swoich talentów podczas tegorocznego konkursu. Co roku mamy inny motyw przewodni. W tym roku motywem jest Eurowizja. Uczestnicy mogą wybrać piosenkę obcojęzyczną (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski), która była prezentowana na Konkursie Eurowizji. Oceny dokona jury – lektorzy języków obcych i instruktorzy-muzycy.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej naszej szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z nim i zgłoszenia swojego uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 11 maja 2019r. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy:

Monika Dudzińska
Edyta Ulman
Jolanta Urban Martinez

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

publikacja wizerunku – osoba dorosła

publikacja wizerunku – zgoda rodzica