Prezentacja Produktów (Erasmus+)

Już w grudniu odbędzie się szóste spotkanie w ramach realizacji projektu Erasmus+ ‘Feel the Spirit of a Modern Europe – Bringing Entrepreneurship into Schools.’ Tym razem nasi partnerzy odwiedzą Leżajsk. Będziemy gościć uczniów i nauczycieli z Czech, Niemiec i Włoch. Pamiętając o tym, że jednym z celów projektu jest pomoc charytatywna na rzecz wioski UNESCO na Sri Lance, planujemy zorganizować kwestę świąteczną, w trakcie której można będzie zakupić przyprawy (Sri Lanka), pluszowe słoniki (Sri Lanka), rękodzieło (Czechy), kartki świąteczne (Polska) i ciasteczka.

W związku z naszym przedsięwzięciem, chcemy przedstawić reklamy produktów z krajów partnerskich. Wykonanie klipów reklamowych było zadaniem związanym z marketingową działalnością firmy uczniowskiej działającej w ramach projektu.

Dominika Polańska