Przedsiębiorczość w praktyce III – Moduł ZUS

Przedsiębiorczość w praktyce III – Moduł ZUS

W dniu 14. 02.2018 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczestników projektu: „Przedsiębiorczość w praktyce III”. Uczestnikami projektu jest 40 uczniów z klasy drugiej, trzeciej i czwartej, kształcących się w zawodzie technika ekonomisty.

O tym jak założyć firmę oraz jakie obowiązki względem ZUS mają przedsiębiorcy, informowały uczestników projektu pracownice ZUS Inspektoratu w Leżajsku: Pani Ewa Feter – Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oraz Pani Anna Kida – Kierownik Referatu w Wydziale Ubezpieczeń i Składek.

Nasza młodzież uzyskała profesjonalne wsparcie z zakresu zasad zakładania i prowadzenia działalności gospodarcze oraz wypełniania dokumentów ZUS.

Szkolny koordynator projektu:
Maria Bazan