Relacja z Kwesty Walentynkowej 2017

Relacja z Kwesty Walentynkowej 2017

14 lutego w Zespole Szkół Licealnych odbyła się kolejna kwesta zorganizowana przez szkolny zespół projektu Erasmus+. Nasza zbiórka miała na celu wsparcie szkoły w wiosce UNESCO w Kosgodzie na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki. Uczestnicy projektu przygotowali przepyszne ciasteczka oraz magnesy na lodówkę wykonane z masy papierowej, które były rozprowadzane wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Kwesta cieszyła się dużym zainteresowaniem, a suma datków wyniosła 105 Euro. Powyższa kwota została przekazana naszym projektowym partnerom podczas szóstego spotkania w ramach realizacji projektu, które odbyło się na początku marca bieżącego roku.

Serdecznie dziękujemy za kulinarne wypieki następującym uczennicom: Julii Pajączek (2a), Jowicie Dąbek (2f) oraz Magdalenie Ćwikła (3TE).

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli w przeprowadzeniu zbiórki: Julii Pajączek (2a), Magdalenie Koprek (2d), Markowi Ćwikła (2d), Jowicie Dąbek (2f), Róży Czenczek (2f), Patrykowi Dąbkowi (2f), Aleksandrze Lipińskiej, Aleksandrze Białkowskiej (2f), Darii Mach (2i), Magdalenie Ćwikła (3TE) oraz Markowi Ćwikła za uwiecznienie tego wydarzenia na filmie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z prezentacji, filmu przygotowanego przez Marka oraz galerii zdjęć. Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej naszej szkoły, ponieważ wkrótce pojawi się relacja z pobytu uczestników projektu Erasmus+ w Niemczech.

Dominika Polańska