Salon Maturzystów 2017

Salon Maturzystów 2017

20 września 2017 roku uczniowie klas maturalnych ZSL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku zastali zaproszeni na Salon Maturzystów do Rzeszowa. W tegorocznym Salonie Maturzystów uczestniczyła większość uczniów klas III i IV ZSL w Leżajsku, pod opieką wychowawców i nauczycieli. Podczas spotkania było można porozmawiać z przedstawicielami uczelni, zaznajomić się z kierunkami i przebiegiem studiów. Salon Maturzystów na Politechnice Rzeszowskiej to znakomita okazja, by uczniowie usłyszeli informacje na temat matury od ekspertów. Służyły temu spotkania z przedstawicielami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Prowadzący podczas prezentacji omawiali istotne zagadnienia, zwracali uwagę na pułapki egzaminacyjne i chętnie odpowiadali na pytania.

Uczniowie wrócili z Salonu zaopatrzeni w różne informatory, które z pewnością przydadzą się w czerwcu, kiedy trzeba będzie podjąć życiowa decyzję i odpowiedzieć na pytanie – jakie studia wybrać?

Redakcja Chroberka