Samorząd uczniowski

Home / Samorząd uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2017/2018

Przewodniczący
Niźnik Sebastian
klasa 2d

I z-ca przewodniczącego
Pajączek Mateusz
klasa 2b

II z-ca przewodniczącego
Dziedzic Wiktoria
klasa 1g

Sekcje:
1. Szymon Chojnacki
2. Marek Nicpoń
3. Magdalena Baran
4. Tomasz Turczyn
5. Wiktoria Zabłotnia
6. Zuzanna Ostolska
7. Szymon Stelmarczyk
8. Jowita Zygmunt
9. Sylwia Pigan
10. Rafał Tołpa
11. Mikołaj Zygmunt
12. Patrycja Dudek
13. Bartłomiej Tołpa
14. Sylwia Dąbek
15. Paulina Kiełbowicz
16. Katarzyna Mielniczek
17. Szymon Michalski

Opiekunowie SU:
Agnieszka Kolano
Agnieszka Kwiecień
Aleksandra Zając
Tomasz Doktór

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2016/2017

Przewodniczący
Ćwikła Marek
klasa 2d

I z-ca przewodniczącego
Kubasiewicz Patrycja
klasa 2e

II z-ca przewodniczącego
Pajączek Mateusz
klasa 1b

Członkowie sekcji:
Julia Pajączek 2A, Stanisław Szalewicz 2A, Piotr Burda 2A, Jowita Zygmunt 1B, Marek Nicpoń 1WS, Magdalena Baran 1F, Ewa Bystrzyńska 1D, Dawid Wojtyna 3TE, Sylwia Szostak 3TE, Magdalena Pieczonka 2E, Magdalena Mazurek 1A, Justyna Kusiak 1F

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Agnieszka Kolano, Aleksandra Dubiel, Agnieszka Kwiecień, Adrian Rauza

Poczet Sztandarowy
Wiktoria Czerwonka 2i, Kycia Szymon 2c, Chmura Zuzanna 2d, Wilkos Krzysztof 2d, Mach Daria 2i, Wiktoria Dąbrowicz 1i

Opiekunowie Pocztu Sztandarowego
Izabela Miazga, Tuleja Rafał

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2015/2016

Przewodniczący
Kowal Mirosława
klasa 2g

I z-ca przewodniczącego
Lasota Mikołaj
klasa 2a

II z-ca przewodniczącego
Kiełboń Sylwia
klasa 2e

Członkowie sekcji:
Ćwikła Marek 1d, Leja Mateusz 2d, Półtorak Kamil 3tl, Kak Łukasz 2g, Miazga Aleksandra 2a, Kręciproch Bartłomiej 3tl, Cal Adrian 2g, Brzuszko Malwina 2a, Baj Aleksandra 2b, Dąbrowska Wiktoria 2d, Paładiczuk Martyna 2tl, Pajączek Julia 1a, Czop Klaudia 1b, Rech Sandra 2g, Wojtyna Dawid 2te.

Sekcja techniczna:
Femiak Łukasz 2c, Kubala Michał 2c.

Poczet Sztandarowy:
Kycia Szymon 1c, Czerwonka Wiktoria 1i, Chmura Zuzanna 1d.

Poczet Sztandarowy (skład rezerwowy)
Wilkos Krzysztof 1d, Mach Daria 1i, Bąk Karolina 1i.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Agnieszka Kolano, Aleksandra Dubiel, Agnieszka Kwiecień, Adrian Rauza

Opiekunowie Pocztu Sztandarowego
Izabela Miazga, Tuleja Rafał

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2014/2015

Przewodniczący
Piela Andrzej
klasa 2a

I z-ca przewodniczącego
Baj Dominika
klasa 2d

II z-ca przewodniczącego
Lipka Patrycja
klasa 2w

Członkowie samorządu:
Baj Aleksandra, 1b Bździuch Mateusz 2c, Drozd Katarzyna 1e, Karaś Karolina 2e, Kasprzyk Ernest 2h, Kręciproch Bartosz 2tl, Krzeszowiec Arkadiusz 2w, Kusy Radosław 1tl, Majder Klaudia 2a, Mul Izabela 3tl, Paładiczuk Andżelika 2g, Pietrycha Magdalena 3tl, Pustelny Daria 2h, Socha Karol 2g, Trojan Maksymilian 1g, Wojnar Karol 1d, Wróbel Alicja 2c, Zajączkowska Agnieszka 2h, Mierzwa Maciek 3b, Łyko Dawid 3d.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Jadwiga Jarosz-Świdrak, Izabela Miazga, Bogusław Majcher, Tuleja Rafał, Adrian Rauza.

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2013/2014

Przewodniczący
Kycia Wojciech
klasa 3tl

I z-ca przewodniczącego
Wołek Magdalena
klasa 2a

II z-ca przewodniczącego
Radomska Izabela
klasa 2g

Sekcja organizacyjna
Zając Karolina 2a, Sobuś Adrianna 2a, Niemczyk Rafał 2c, Wojnar Malwina 2g, Grab Elżbieta 3te, Rumianek Magdalena 2h, Wróbel Alicja 1c, Ząbczyk Sabina 2h, Pażyra Aldona 1c, Wachnik Oliwia 1e, Zygmunt Magdalena 2h

Sekcja artystyczna
Paładiczuk Andżelika 1g, Świąder Andżelika 2g, Śliwa Mateusz 2a, Czyrny Weronika 2h, Hałabura Marzena 3tl, Zagaja Monika 2te, Chamik Aldona 2te, Popik Monika 1e, Dec Dorota 2f.

Sekcja fotograficzna
Gałka Magdalena 2a, Chrząstek Karol 1d, Niemczyk Tomasz 2b, Karaś Karolina 1e, Majcherczyk Dawid 2b, Korzystka Sylwia 3te.

Sekcja informatyczna
Baj Dominik 1w, Łucznik Mateusz 1w, Kręciproch Bartosz 1tl.

Sekcja akustyczna
Mierzwa Maciek 2b, Łyko Dawid 2d.

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują:
Andrzej Tofilski, Jadwiga Jarosz-Świdrak,
Izabela Miazga, Małgorzata
Bucior, Bogusław Majcher

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2012/2013

Przewodniczący
Czapla Jacek
klasa 3ta

I z-ca przewodniczącego
Kolano Magdalena
klasa 2b

II z-ca przewodniczącego
Gajda Maciej
klasa 2e

Sekcja porządkowo-informatyczna:
Jacek Czapla, Maciej Gajda, Dawid Majcherczyk, Sandra Pawelec, Agnieszka Kostyra, Dawid Łyko, Michał Łyko.

Sekcja artystyczna:
Magdalena Zygmunt, Magdalena Kolano, Kamila Tarasek, Malwina Wojnar, Sylwia Krówka.

Sekcja fotograficzna:
Urszula Korobczuk, Daniel Femiak.

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują:
przewodnicząca – mgr Barbara Długoń
członek – mgr Aleksandra Panocha
członek – mgr Rafał Tuleja

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2011/2012

Przewodniczący
Mateusz Dąbek
klasa 2d

I z-ca przewodniczącego
Grzegorz Bąk
klasa 2i

II z-ca przewodniczącego
Magdalena Maruszak
klasa 2j

Sekcja porządkowo-informatyczna
Patryk Rymarz, Michał Chmielecki, Amadeusz Murdzia, Jakub Gut.

Sekcja artystyczna
Agnieszka Bzdyra, Sandra Pawelec, Jacek Czapla, Magdalena Maruszak, Dorota Grabarz, Wioletta Żołyniak.

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują:
przewodnicząca – mgr Barbara Długoń
członek – mgr Aleksandra Panocha
członek – mgr Rafał Tuleja

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2010/2011

Przewodniczący
Rafał Pajączek
klasa 2c

Z-ca przewodniczącego
Martyna Żabińska
klasa 2j

Sekcja organizacyjno – porządkowa
Mazur Mateusz kl. 2w
Kargol Damian kl. 2tl
Filarowski Damian kl. 2tl

Sekcja promowania szkoły
Lisican Aleksandra kl. 2f
Horoszko Aleksandra kl. 2f
Hanus Natalia kl. 2f
Majkut Martyna kl. 2i

Sztandar szkoły
Bucior Ewelina kl. 3l
Pliszczak Ilona kl. 3l
Zagaja Łukasz kl. 3e

Sekcja dekoracyjna
Martyna Estera kl. 2f
Lisican Aleksandra kl. 2f
Bzdoń Dawid kl. 2b
Kubat Marcin kl. 2a

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują:
przewodnicząca – mgr Ewelina Rzepko
członek – mgr Aleksandra Zając
członek – mgr Andrzej Tofilski

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2009/2010

Przewodniczący
Kacper Burda
klasa 2k

Z-ca przewodniczącego
Magdalena Czerniecka
klasa 2l

Skarbnik
Daniel Piotrowski
klasa 2w

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują:
przewodnicząca – mgr Ewelina Rzepko
członek – mgr Aleksandra Zając
członek – mgr Andrzej Tofilski
członek – mgr Agnieszka Wilińska-Gol

Sekcja organizacyjna
Iwona Świąder kl.2f
Paulina Marzęciak
Olga Konior
Mateusz Mazur kl.1w

Sekcja porządkowa
Aleksander Żuraw kl.2e
Łukasz Zagaja kl.2e
Mateusz Antczak kl.2t

Sekcja dziennikarska
Ewelina Zybura kl.1TL
Aleksandra Dec kl.2k
Paulina Bździuch kl.2c

Sekcja promowania szkoły
Maja Majewska kl.2a
Ewelina Grudzień kl.2j
Magdalena Czerniecka kl.2l

Sekcja kulturalna
Aleksandra Horoszko kl.2g
Małgorzata Kuras kl.2g
Katarzyna Bielecka kl.2i
Adrianna Kozioł kl.1h

Sekcja dekoracyjna
Ewelina Heleniak kl.2b
Estera Martyna kl.1f
Weronika Karakuła kl.1e
Aleksander Żuraw kl.2e
Łukasz Zagaja kl.2e

Skład Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2006/2007

Przewodniczący
Anna Nowak – klasa 2a

Z-ca przewodniczącego
Róża Kula – klasa 2d
Maciej Duda – klasa 2e

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują:
mgr Kycia Izabela, mgr Słoniec Lucyna.

Sekcja organizacyjna
Matylda Krupa II i
Klaudia Daryło II i
Karolina Kuczek II i
Małgorzata Mędrek II a
Agnieszka Jarek I a
Ewa Smusz I j
Paulina Waliłko I j
Jadwiga Wnęk I lp
Jan Urban II d

Sekcja kulturalno-oświatowa
Dorota Franus II i
Barbara Kozaczuk II b
Paulina Torba II f
Katarzyna Chrupcała II j
Beata Wylaź I e
Agata Pawroźnik I e
Paulina Tarasek I e
Agnieszka Maczuga I e