Sebastian Niźnik uczestniczył w warsztatach DESIGN THINKING

Sebastian Niźnik uczestniczył w warsztatach DESIGN THINKING

24 stycznia Sebastian Niźnik – uczeń klasy 3D, uczestniczył w warsztatach prezentujących DESIGN THINKING – metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google. Warsztaty organizowane były w Rzeszowie w ramach programu edukacyjnego Projektanci Innowacji PFR prowadzonego przez Google we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju.

Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu. Warsztaty skierowane są do osób, które chcą nauczyć się kreatywnego myślenia w procesie projektowania nowych rozwiązań. To okazja do poznania ciekawych ludzi z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Praca z osobami z wiedzą biznesową, techniczną, humanistyczną czy ścisłą pozwala odnaleźć nowe drogi rozwinięcia pomysłów i tworzenia innowacyjnych rozwiązań.