Spotkanie uczniów z psychologiem i pedagogiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Leżajsku

Spotkanie uczniów z psychologiem i pedagogiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Leżajsku

18 maja 2022r odbyły się spotkania uczniów z klas I i wybranych klas II z psychologiem Moniką Chrząstek i pedagogiem Justyną Sandomierską z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Leżajsku. Wcześniejsze tego typu lekcje miały miejsce w kwietniu br. Poruszony został temat „Jak przetrwać gorsze chwile w życiu”. Panie nie tylko przedstawiły młodzieży sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach, ale także nauczyły jak spojrzeć na problem z różnych punktów widzenia, jak zmniejszyć stres i pojawiające się nieprzyjemne napięcie emocjonalne, a przede wszystkim jak czerpać naukę z przykrych doświadczeń.

Elżbieta Rup