Spotkanie z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku

Spotkanie z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku

20 kwietnia 2018 r. uczniowie objęci europejskim programem Erasmus + FUTURE oraz klasa 1 o profilu technik ekonomista uczestniczyli w spotkaniu z panią Agnieszką Wyszyńską, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku oraz panią Katarzyną Krajewską.

Celem spotkania była ocena istniejących możliwości na lokalnym rynku pracy oraz ocena własnych umiejętności, rozwijanie przedsiębiorczego myślenia oraz etapy zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Spotkanie było ciekawe i pouczające i utwierdziło uczniów w przekonaniu, że dobrze przygotowali zadanie na międzynarodowe spotkanie projektowe, które wkrótce odbędzie się w Norwegii.

Bardzo dziękujemy obydwu Paniom za miłą atmosferę spotkania!