Studniówka 2018

Studniówka 2018

W dniu 27 stycznia 2018r., zgodnie z wieloletnią tradycją, na 100 dni przed maturą, w naszej szkole odbył się coroczny Bal Studniówkowy. Swoją obecnością zaszczycili nas: Starosta Leżajski Pan Marek Śliż, Wicestarosta Pan Zdzisław Leśko, Członek Zarządu Powiatu Pan Lucjan Czenczek, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł, Dyrekcja Szkoły: Pan Zbigniew Trębacz, Pan Dymitr Malec i Pan Waldemar Tłuczek, Wychowawcy klas maturalnych, Nauczyciele oraz licznie zgromadzeni Rodzice. W balu wzięli udział uczniowie 12 klas maturalnych wraz z osobami towarzyszącymi.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18.00 na hali sportowej, która w ten wieczór zamieniła się w przepiękną salę balową. Uczniowie podziękowali zgromadzonym gościom, Dyrekcji i Wychowawcom za stworzenie dobrych warunków do nauki i przekazaną wiedzę. Wyrazy wdzięczności maturzyści skierowali również do swoich Rodziców oraz organizatorów balu.

Życzenia powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów i marzeń, jak również udanej zabawy podczas balu przekazali młodzieży: Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł. Do życzeń dołączył się Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Trębacz, który oficjalnie rozpoczął bal zapraszając wszystkich uczniów wraz z wychowawcami do poloneza.

Zabawa trwała nieprzerwanie do białego rana, a licznie zrobione zdjęcia i nakręcony materiał filmowy będą zawsze przypominać nam o tej niezwykłej nocy. Niech ten udany wieczór pozostanie w naszych sercach, a zbliżające się egzaminy przebiegną równie sprawnie i przyniosą nam wszystkim radość i satysfakcję.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji balu:
– Panu Andrzejowi Więcławowi, który zapewnił nam catering,
– Panu Pawłowi Burdzie z firmy PbLight za dekorację hali sportowej,
– Zespołowi Golden Band za oprawę muzyczną uroczystości,
– Pani Agnieszce Kwiecień i Pani Barbarze Grzywna za przygotowanie poloneza,
– Panu Krzysztofowi Muskusowi za oprawę filmową,
– Panu Robertowi Gradzińskiemu za wykonanie pamiątkowych zdjęć,
– Pani Joannie Olekszyk z firmy Lawenda za dostarczone kwiaty,
– młodzieży i wychowawcom klas maturalnych, których pomoc i zaangażowanie były tak niezbędne w organizacji tego niezwykłego wieczoru.

Organizatorzy: Anna Mielniczek i Katarzyna Rynkiewicz